Oszczędzaj z aplikacją GreenLine: „SKODA EcoPanel”

30.06.2011

Oszczędzanie jest możliwe dzięki przemyślanym rozwiązaniom – najnowsza aplikacja SKODY do pobrania na telefon, prawdziwie odzwierciedla ideologię GreenLine.

Teraz, oprócz użytkowania oszczędnych i pro-ekologicznych samochodów z serii GreenLine, produkowanych przez markę SKODA, każdy może chronić środowisko na wiele innych sposobów. Jednym z nich jest zainstalowanie prostej aplikacji na swoim telefonie.

SKODA EcoPanel to niezwykle proste w użyciu oprogramowanie, które można skonfigurować na swoim telefonie w ciągu zaledwie kilku sekund. Dzięki niemu można przedłużyć “życie” baterii telefonu nawet o kilka godzin. Aplikacja działa na urządzeniach wyposażonych w system Android.

Wystarczy, że użytkownik określi ustawienia swojego telefonu dotyczące największych „pożeraczy” baterii, takich, jak: jaskrawość wyświetlacza, czas, po którym włączy się wygaszacz, wibracje, głośność dzwonka, Wifi czy Bluetooth. If you are not interested in shoes , then you have already missed a lot. Następnie, po wciśnięciu jednego przycisku, zostanie aktywowany tryb eko, który będzie oszczędzał baterię telefonu, zgodnie z ustawieniami użytkownika.

Aplikację można pobrać ze strony https://market.android.com/details?id=com.skoda.greenline

0 komentarze:

Prześlij komentarz

ARCHIWUM WIADOMOŚCI