Hyundai ogłasił ceny nowego modelu i30

31.01.2012

Hyundai Motor Poland ogłosił ceny całkowicie nowego modelu i30, będącego jednym z najlepiej sprzedających się samochodów w segmencie C. Firma jest przekonana, że nowoczesna stylistyka, elementy wyposażenia klasy Premium oraz unikalny program gwarancyjny 5-Year Triple Care umożliwią i30 zdobycie jeszcze wyższych pozycji w rankingach sprzedaży.


Hyundai i30, którego światowa premiera podczas ostatnich targów we Frankfurcie wywołała ogromne zainteresowanie zarówno mediów jak i zwiedzających, to rodzinny hatchback, będący kontynuacją zapoczątkowanego przez model ix35 przełomu w ofercie modelowej koreańskiego producenta.

Nowy i30 ma wyraziste, płynnie poprowadzone linie i wyglądem jest bardzo zbliżony do wprowadzonego niedawno do sprzedaży większego i40. Klienci mogą w tych dwóch modelach łatwo rozpoznać unikalny język projektowania marki Hyundai Fluidic Sculpture (Opływowa Rzeźba).

Samochód dostępny będzie do wyboru z trzema silnikami benzynowymi i trzema wysokoprężnymi o mocy od 90 do 135KM.

Bogate wyposażenie i30 nowej generacji to efekt inspiracji zaczerpniętej z wysokich standardów większego modelu i40. Na przykład korzystając z systemu Flex Steer, kierowca może dostosować siłę wspomagania kierownicy do aktualnych warunków jazdy, wybierając odpowiedni tryb pracy Comfort, Normal i Sport. Wygodę obsługi zapewni również przyjazny kierowcy zestaw wskaźników z wyświetlaczem LCD (typu Supervision Cluster) obecny także w modelu i40 czy system nawigacji wyświetlany na 7-calowym dotykowym ekranie. Pasażerowie z pewnością docenią dwustrefową klimatyzację oraz uprzyjemniający podróż panoramiczny dach.

Warte wspomnienia elementy zewnętrzne to adaptacyjne reflektory ksenonowe z funkcją doświetlania zakrętów oraz światła do jazdy dziennej LED dostępne już w wersji standardowej.

Nowy model i30 będzie oferowany w sześciu wersjach wyposażeniowych. Ceny samochodu zaczynają się od 50 900PLN za wersję podstawową BASE, z silnikiem benzynowym 1.4 o mocy 100KM, za najtańszą wersję z silnikiem diesla trzeba będzie zapłacić 58 900PLN. Hyndai elantra 2016 on www.autoasesor.com. Cennik zamyka się kwotą 87 400 zł. Tyle kosztuje auto ze 128-konnym silnikiem CRDi w najbogatszej wersji wyposażenia Premium. Wyposażenie obejmuje m.in. ksenonowe światła, czujnik deszczu, skórzano-materiałową tapicerkę i podgrzewane fotele.
Producent jest także pewien, że dzięki bogatemu wyposażeniu w elementy bezpieczeństwa biernego i czynnego, nowy Hyundai i30 zdobędzie najwyższą notę 5 gwiazdek w europejskich testach bezpieczeństwa Euro NCAP.

Czytaj dalej...

Wyscigowe Kia Picanto juz czekają.

30.01.2012

40 samochodów przeznaczonych do tegorocznych Mistrzostw Polski Kia Picanto już czeka na zawodników. Auta (wszystkie w kolorze białym), dotarły do Polski i są gotowe by rozpocząć swój sportowy żywot.

Wyścigowe Mistrzostwa Polski Kia Picanto „Kia Lotos Race” ruszają w maju tego roku rundą na torze Eurospeedway Lausitz w Niemczech, gdzie będą towarzyszyć serii DTM. Cały sezon będzie składać się z sześciu podwójnych rund (dwa osobne wyścigi podczas każdej z nich), z czego dwie odbędą się na torze Poznań, a pozostałe na obiektach w Austrii, Słowacji i Czechach.

Kalendarz Kia Lotos Race*
1. Eurospeedway Lausitz (Niemcy) 04-06.05.2012
2. Red Bull Ring (Austria) 18-20.05.2012
3. Tor Poznań (Polska) 29.06-01.07.2012
4. Slovakiaring (Słowacja) 17-19.08.2012
5. Tor Poznań (Polska) 31.08-02.09.2012
6. Tor Brno (Czechy) 21-23.09.2012

Rozpoczęła się już rejestracja zawodników, którzy chcą wziąć udział w jedynym, markowym serialu wyścigowym w naszym kraju. Na stronie mistrzostw www.kialotosrace.pl są zamieszczone wszystkie niezbędne informacje oraz dokumenty. Chętni do startu w KLR muszą mieć aktualną licencję wyścigową (od B2C2 do BC), a zgłoszenia osób w wieku do 29 lat będą traktowane priorytetowo.
Rejestracja uczestników potrwa do 29.02.2012 r. W dalszym terminie będą rozpatrywane wnioski starszych zawodników.

Kia Motors Polska przygotowała 40 aut modelu Picanto do udziału w tym cyklu. Są to wersje z benzynowym silnikiem 1.2 l o wyjściowej mocy 85 KM. Na potrzeby wyścigów samochody zostaną pozbawione wszelkich „zbędnych” elementów wyposażenia, uzbrojone w klatki bezpieczeństwa oraz systemy gaśnicze i ochronne przewidziane regulaminem wyścigów. Zmiany związane z ich wykorzystaniem w sporcie będą dotyczyły także jednostki sterującej silnika, układu wydechowego i dolotowego oraz zawieszenia, hamulców i opon.

Samochód w wersji gotowej do startu kosztuje 39 900 zł.

Organizator mistrzostw, jakim jest Kia Motors Polska wraz z Lotos Oil i przy współpracy z PZM, planuje co najmniej dwuletni cykl funkcjonowania serii. Po każdym sezonie jej zwycięzca otrzyma tytuł Mistrza Polski, a dla zawodników w czasie mistrzostw i po ich zakończeniu przewidziane są atrakcyjne nagrody finansowe i rzeczowe ufundowane wraz z partnerami mistrzostw, jakimi są Santander Consumer Bank, PZU oraz ATT. Mistrz Polski na podium m.in. otrzyma kluczyki do nowego Kia Picanto.

Celem organizacji mistrzostw, oprócz promocji marki, jest zachęcenie młodych ludzi do rozpoczęcia kariery w wyścigach samochodowych. Kia Lotos Race jest jedynym w Polsce projektem w sportach motorowych, jaki pozwala na wejście w świat samochodowych wyścigów przy rozsądnych kosztach. Rozpoczęcie prawdziwej rywalizacji na torze, w mocnej stawce identycznych samochodów jest doskonałym startem i nauką dla adeptów wyścigów samochodowych. Potwierdza to m.in. przykład Macieja Steinhofa, który obecnie święci triumfy w markowych pucharach u naszych zachodnich sąsiadów, a swoją karierę rozpoczął właśnie w organizowanym w latach 2006-2009 pucharze Picanto Kia Lotos Cup.

Pierwszym oficjalnym uczestnikiem tegorocznych mistrzostw jest naturalnie zwycięzca ubiegłorocznego konkursu Kia Lotos Race 2011 - Grzegorz Kubat. 22-letni radomianin czeka teraz na odbiór swojej wyścigówki, która była główną nagrodą w tej imprezie.

Kia Lotos Race jest kontynuacją bardzo wysoko ocenianego i popularnego pucharu Kia Lotos Cup, rozgrywanego w latach 2006-2009. Ta markowa seria ożywiła scenę polskich wyścigów samochodowych i dała szansę wielu młodym zawodnikom na rozpoczęcie profesjonalnej przygody z tą dyscypliną. Przez pierwszą edycję pucharu Picanto przewinęli się m.in. późniejsi mistrzowie serii zagranicznych i krajowych - Maciej Steinhof, Kamil Raczkowski czy Łukasz Błaszkowski, oraz startujące w wyścigach i rajdach panie – Aleksandra Furgał, Klaudia Podkalicka i Magdalena Wilk. Wysoki poziom tamtej imprezy gwarantuje to, że ruszające w tym roku mistrzostwa Kia Picanto będą prezentować sobą profesjonalizm i zaangażowanie wszystkich firm i osób związanych z organizacją Kia Lotos Race. Wiecej informacji na temat wyścigów można uzyskać na stronie kia klub polska

Organizator Wyścigowych Mistrzostw Polski Kia Picanto serdecznie zaprasza wszystkich zainteresowanych udziałem w dwuletniej serii wyścigów do rejestracji na stronie www.kialotosrace.pl i wysyłania zgłoszeń. Ilość samochodów jest ograniczona i nie jest przewidziana możliwość zwiększenia ich liczby na starcie mistrzostw.

Czytaj dalej...

Skoda w Katarze: ofensywa modelowa trwa

27.01.2012

Podczas 2012 Qatar Motor Show Skoda po raz kolejny zaprezentowała swą międzynarodową strategię wzrostu. Prezentując MissionL, Skoda po raz pierwszy poza Europą odkryła szczegóły swej nowej kompaktowej limuzyny oraz elementy nowego designu.


Nowa kompaktowa limuzyna zostanie wprowadzona na najważniejsze rynki już w 2012 roku i będzie odgrywać główną rolę w modelowej ofensywie Skody. Ponadto, poszerzy paletę oferowanych przez markę samochodów o nowy segment – usytuowany pomiędzy Fabią a Octavią. Jednym z rynków, na których planowane jest wprowadzenie tego modelu jest również Katar.

Do 2018 roku Skoda planuje zwiększyć globalną sprzedaż swych samochodów do poziomu co najmniej 1,5 miliona sztuk rocznie. W 2011 roku sprzedaż marki wzrosła o 15 procent, osiągając rekordową liczbę 879 200 samochodów. "2011 był niezwykle ważnym rokiem, w którym osiągnęliśmy wspaniałe wyniki", powiedział Jürgen Stackmann, członek zarządu marki Skoda odpowiedzialny za sprzedaż i marketing.

Modelowa ofensywa rozpoczęła się od udanego wprowadzenia na czeski rynek samochodu miejskiego Citigo i kompaktowej limuzyny Rapid, przeznaczonej na rynek indyjski.

Poza MissionL, w Katarze marka Skoda pokazała także Fabię, Octavię, Yeti i Superba, jako modele dostępne na lokalnym rynku.

Czytaj dalej...

Ceny Mazdy CX-5 w polskich salonach

26.01.2012

Salony sprzedaży Mazdy w całej Polsce przyjmują już zamówienia na Mazdę CX-5, w wersji z silnikiem benzynowym SKYACTIV-G o pojemności 2,0 l. Ceny tego modelu zaczynają się już od 91 900 zł brutto.

CX-5 to początek nowej ery dla Mazdy. To pierwszy samochód z nowej generacji pojazdów marki, kompaktowy SUV, który łączy w sobie zabawę, bezpieczeństwo i odpowiedzialność ekologiczną. To pierwsza Mazda nowej generacji i pierwszy model Mazdy, w którym zastosowano wszystkie najnowsze technologie Mazda SKYACTIV: silniki, skrzynie biegów, nadwozie i podwozie. Użytkownik otrzymuje wszystkie zalety wynikające ze strategii obniżania masy wprowadzonej przez Mazdę. Po raz pierwszy w historii motoryzacji zastosowano w CX-5 wysokowytrzymałą stal 1800MPa. Aby obniżyć masę aut kolejnej generacji o minimum 100kg, inżynierowie szukali potencjalnych miejsc do optymalizacji w taki sposób, aby zyskiwała na niej sztywność nadwozia i bezpieczeństwo pasażerów. Poza wyjątkowym bezpieczeństwem pasywnym uzyskanym dzięki zupełnie nowemu projektowi karoserii, zgodnemu z założeniami koncepcji SKYACTIV, CX-5 dysponuje również wieloma systemami aktywnymi, wcześniej niedostępnymi w samochodach tego segmentu:
  • Układ automatycznego hamowania (SCBS)* pomaga uniknąć lub zminimalizować konsekwencje kolizji przy prędkościach poniżej 30 km/h,
  • System ostrzegania przed niezamierzoną zmianą pasa ruchu (LDW),
  • Układ monitorowania tyłu pojazdu (RVM), ostrzegający przed pojazdami jadącymi z tyłu i znajdującymi się w martwym punkcie lusterek,
  • System automatycznego przełączania świateł drogowych na mijania (HBC)*.
* w zależności od wersji
Podstawą nowego wyglądu modeli Mazdy jest innowacyjny język projektowy “KODO-Dusza Ruchu”. Przestronna kabina CX-5 i zaskakujące rozwiązania Karakuri, takie jak wyjątkowe tylne fotele składane w proporcjach 4:2:4, czy intuicyjnie obsługiwany system informacyjno-multimedialny sprawiają, że CX-5 to bardzo komfortowy samochód. Dzięki swobodnie adaptowalnemu w miarę potrzeb wnętrzu, przewidywalnemu prowadzeniu, wiodącym w klasie zużyciu paliwa i emisji CO2, Mazda CX-5 wprowadza nową jakość w klasie kompaktowych SUV-ów.

W polskiej gamie CX-5 będzie oferowane w kilku wersjach wyposażenia: SkyGO, SkyMOTION, SkyENERGY i SkyPASSION. Klienci będą mieli do wyboru model z napędem na jedną oś lub 4x4, ze skrzynią manualną (MT) lub automatyczną (AT), jak również dodatkowe pakiety wyposażenia, tj. City Safety, Comfort i układ nawigacyjny.

Poniżej prezentujemy ceny Mazdy CX-5 i możliwe konfiguracje wyposażenia:

Czytaj dalej...

Dodge Dart 2013

25.01.2012

Nowy Dodge Dart 2013 poszczycić się może ponadczasowym, eleganckim i charakterystycznym designem, tworzącym atletycznie rzeźbiony, płynny i estetycznie lekki wygląd samochodu. Nadwozie wydaje się składać z płaszczyzn zdecydowanych i ponadczasowych, dodając nowego smaku niezwykle konkurencyjnemu segmentowi pojazdów klasy kompaktowej w USA.

„Dodge Dart był marzeniem dla designera.” − powiedział Joe Dehner, Szef Projektowania Dodge w Chrysler Grup LLC. − „Jego wywodząca się z Alfy Romeo architektura pozwoliła zaprojektować nadwozie o doskonałych proporcjach, które mówią >frajda z jazdy< już w chwili, gdy na nie patrzysz. A do tego inspirowane Chargerem ‘wyczynowe’ lampy tylne, nowa, elegancka krata grille i akcenty w fortepianowej czerni, czyli inspirowany wyczynem design z niezbędną dawką narowistego charakteru.”
W oparciu o architekturę Fiat Group o nazwie Compact U.S. Wide [CUS-wide] powstała „przysadzista” i stabilna sylwetka typu „body-in, wheels-out” w stylu coupè. Dzięki szerokości platformy CUS można było zaakcentować kształt błotników oraz maksymalnie wysunąć koła w ‘rogi’ nadwozia, osiągając niezwykle stabilny wygląd, dający designerom Dodge’a ogromne możliwości zdecydowanego rzeźbienia karoserii. Karoseria sprawia wrażenie wizualnie rozciągniętej na szkielecie pojazdu podobnie jak powłoka nylonowa.

„Podczas projektowania nowego Dodge Dart’a inspirowały nas klasyczne pojazdy o pięknym designie, jakie znamy z przeszłości.” − dodał Dehner − „Mówiąc o karoserii i osobowości, każdy z nich był wspaniały; nie wymagał zbędnych ozdób, ornamentów czy elementów linii, które by zakłócały naturalną harmonię”.

Z chwilą finalizacji podstawowego designu akcentującego dynamikę linii i łuków w pożądanych miejscach projektanci dodali parę elementów typowych dla marki Dodge. Przód Dart’a otrzymał charakterystyczną kratę chłodnicy Dodge − lecz o nowoczesnym, rasowym wyglądzie, która jakby „pływa” na przedzie tworząc rodzaj rozpiętej na szerokość czarnej maski, identyfikującej pojazd jako Dodge.

Widziany od tyłu nowy Dodge Dart 2013 zwraca uwagę „wyczynowym”, inspirowanym przez Dodge Chargera, a więc ciągnącym się na całą szerokość rufy zespołem lamp tylnych rozświetlanych 152 diodami LED. Ekskluzywnego obrazu dopełniają jedyne w tej klasie pojazdów podwójne końcówki wydechu pod tylnym zderzakiem.

Przód Dodge Dart’a 2013 został zaprojektowany pod kątem swobodnego opływu powietrza wokół, nad oraz pod samochodem bez uszczerbku tak dla stylizacji nadwozia jak i chłodzenia silnika. Osłonę chłodnicy umieszczono poniżej zderzaka, co optycznie obniża linię pasa przedniego i ogranicza zawirowania powietrza przy utrzymaniu bezpiecznego, 8-calowego (203 mm) prześwitu wobec podłoża.

Priorytetem dla designerów Dodge była dbałość o szczegóły i kunszt wykonania, widoczna z każdej strony. Laserowe wykończenie spoin dachu, wysokiej jakości metalowe listwy bocznych okien w fortepianowej czerni oraz reflektory projektorowe w fabrycznym standardzie to jedynie niektóre przykłady precyzji wykonania, typowej dla samochodu wyższej klasy cenowej.

Design Dodge Dart’a wzbogacają wysmakowane detale. Stylowe przetłoczenia na masce silnika prowadzą oko ku „pływającej” kracie grilla podczas gdy chromowane akcenty pod reflektorami i wewnątrz (opcjonalnych) lamp przeciwmgielnych podkreślają uwagę, z jaką potraktowano szczegóły.

Efektem jest kompaktowy sedan, łączący doskonałe proporcje zdecydowanych i aerodynamicznych płaszczyzn nadwozia ze światowej klasy wykonawstwem, nowoczesnymi technologiami, wyjątkowym wyciszeniem kabiny i aurą ekskluzywności w pakiecie charakterystycznym dla marki Dodge.

Kabina.
Projektując wnętrze Darta designerzy Dodge skoncentrowali się na stworzeniu współczesnej kombinacji kunsztu wykonania, najnowszych technologii, ekscytujących salw kolorów oraz jakby ręcznie rzeźbionych form z wykorzystaniem materiałów i technologii stosowanych z reguły w autach należących do wyższych cenowo segmentów rynkowych. Zaczynając od dzisiejszego DNA marki Dodge − poprzez innowacyjne, rozproszone oświetlenie kabiny, jakościowe materiały i wyposażenie high-tech, Dodge Dart 2013 zaskakuje charakterem i bogactwem elementów komfortowych ku satysfakcji kierowcy i pasażerów.

Tablica przyrządów zorientowana została na kierowcę, a wszystkie przełączniki znajdują się w zasięgu jego ręki. W zadziwiająco obszernej i przyjaznej kabinie dominują indywidualnie konfigurowalne wskaźniki oraz komfortowo wyprofilowane fotele. Mimo wymiarów samochodu kompaktowego, Dodge Dart 2013 wyróżnia się przestrzenią wnętrza typową dla sedana średniej wielkości i poszczycić się może największą szerokością na poziomie bioder i ramion wśród aut swojej klasy.

„Dodge Dart 2013 jest przykładem nowej filozofii designu wnętrza pojazdów marki Dodge” − powiedział Klaus Busse, Szef Projektowania Wnętrz w Chrysler Group LLC − „Wnętrze Darta łączy w sobie urodę i precyzję wykonania wystroju kabin, które wprowadziliśmy w ubiegłym roku ze szczyptą swawoli typu niespodziewanych kolorów czy rozproszonego oświetlenia i prawdziwie coolowej technologii.”

Możliwość personalizacji stanowiła istotny element procesu rozwojowego Dodge Dart’a 2013, a oferta 12 kolorów nadwozia, 14 tonacji wnętrza i kombinacji wyposażenia wnętrza, siedmiu opcji kół, trzech wersji silnika i trzech opcji skrzyń biegów umożliwia dostosowanie wybranego przez nabywcę modelu samochodu do indywidualnych preferencji i upodobań. Liczba kombinacji może być jeszcze większa dzięki ofercie ponad 150 akcesoriów i zestawów akcesoryjnych Mopar® (marka akcesoriów Dodge/Chrysler/Jeep/Fiat), przygotowywanych specjalnie dla nowego Dodge Dart’a.

Centralnym (w przenośni i dosłownie) elementem high-tech nowego Dodge Dart’a 2013 jest jedyna w tej klasie pojazdów, obrysowana światłowodem „pływająca wyspa” na tablicy przyrządów, mieszcząca niespotykany w tym segmencie 7-calowy (178 mm) ekran TFT konfigurowalnego zestawu wskaźników oraz również unikalny i największy w klasie kompaktowej − 8,4-calowy (213 mm) ekran dotykowy systemu multimedialnego Uconnect® Media Center.
Nowoczesnym rozwiązaniom technologicznym towarzyszą przemyślne schowki. Skrytka przed pasażerem z łatwością ukryje włożony tam iPad, na konsoli centralnej znajdują się gniazdka AUX dla innych urządzeń elektronicznych, a jej kieszenie boczne pomieszczą telefony komórkowe, kwity parkingowe czy pióra lub notes.

Praktycznie rozmieszczone źródła świetlne dodają ciepła i komfortu kabinie nowego Dodge Dart’a. „Pływającą wyspę” high-tech otacza dostępne opcjonalnie „wyścigowe” oświetlenie światłowodowe. Rozproszone oświetlenie uchwytów w drzwiach, kieszeni do map, podświetlenia podłogi, skrytki na desce rozdzielczej, półki konsoli oraz uchwytów na kubki jest nie tylko użyteczne ale zapewnia rodzaj przytulności wewnątrz auta.

Zaawansowane, oszczędne i mocne silniki.

Gama jednostek napędowych Dodge Dart’a 2013 obejmuje trzy nowoczesne, oszczędne, czterocylindrowe silniki benzynowe o wysokiej mocy, które znakomicie podnoszą „wskaźnik frajdy” z jazdy nowym Dodge Dart’em.

Nabywcy mogą wybierać pomiędzy nowym 16-zaworowym silnikiem Tigershark o pojemności 2,0 litrów i mocy 160 KM, 16-zaworowym, turbodoładowanym silnikiem MultiAir® z intercoolerem o pojemności 1.4 litra i mocy 160 KM oraz także nowym silnikiem Tigershark MultiAir 2 o pojemności 2,4 litra i mocy 183 KM. Silniki te współpracują z trzema skrzyniami biegów: sześciostopniową manualną lub automatyczną albo także sześciostopniową przekładnią dwusprzęgłową DDCT. Oznacza to istotną redefinicję pojęcia osiągów poprzez ofertę najbardziej zróżnicowanego wyboru zespołów napędowych w tej klasie.
Technologia MultiAir umożliwia optymalizację zużycia paliwa w całym zakresie prędkości obrotowej silnika i wszystkich warunkach jazdy poprzez bezpośrednią i dynamiczną kontrolę ilości powietrza dolotowego a więc spalania. Efektem jest wzrost momentu obrotowego o 15% w dolnym zakresie obrotów wału korbowego oraz 7,5-procentowa oszczędność paliwa.

Zaprojektowany z pasją.
Założeniem projektowym nowego Dodge Dart’a 2013 było przekroczenie oczekiwań nabywców pod względem satysfakcji, jakości i niezawodności eksploatacyjnej. Najwyższej klasy aerodynamika, lekkość i precyzja prowadzenia oraz zdawałoby się tak przyziemna sprawa jak wiodąca w tym segmencie pojazdów wydajność ogrzewania i klimatyzacji, zapewniająca kierowcy i pasażerom właściwą temperaturę we właściwym miejscu i czasie plus doskonale wyciszone wnętrze. Tym wszystkim w interesie klienta kierowali się konstruktorzy Dodge Dart’a projektując każdy element nowego samochodu.

„Nowy Dodge Dart 2013 został stworzony z pasją, która dowodzi, że Dodge w wielkim stylu powraca na rynek samochodów kompaktowych.” − powiedział Matt Liddane, szef działu linii produktowych Chrysler Group LLC − „Dart jest świetnie wykonany i doskonale się prowadzi, ma światowej klasy oszczędne jednostki napędowe oraz najnowsze i funkcjonalne wyposażenie high-tech, a poza tym daje mnóstwo frajdy z jazdy”.
DNA rodem z Alfy Romeo.
Motorem powrotu marki Dodge do amerykańskiego segmentu sedanów klasy kompaktowej stała się obsypana nagrodami i wyróżnieniami Alfa Romeo Giulietta, która zasłynęła z doskonałej charakterystyki jezdnej i dynamicznej oraz bezpieczeństwa, budząc uznanie najwybredniejszej klienteli. To właśnie na wydłużonej i poszerzonej płycie podłogowej Giulietty skonstruowano nowy, przestronny sedan klasy kompaktowej, który wychodzi naprzeciw oczekiwaniom konsumentów w Ameryce Północnej.

Wypróbowana w praktyce, modularna architektura karoserii pozwala budować różne modele przy użyciu tych samych komponentów bazowych, czego efektem jest wzrost jakości i niezawodności przy jednoczesnej redukcji kosztów oraz czasu niezbędnego na badania rozwojowe i przygotowanie oprzyrządowania. Skorupa nadwozia Dodge Dart’a składa się strukturalnie w 68% ze stali o dużej wytrzymałości walcowanej na gorąco oraz stali nadwytrzymałej − jest więc nie tylko lekka wagowo ale i solidna jakościowo.

Dodge Dart 2013 wyposażony jest w niezawodne zawieszenie przednie typu MacPherson o lekkiej konstrukcji, zestrojone specjalnie pod kątem kompensacji kąta pochylenia kół, pozwalające na wyraźne polepszenie sterowności i charakterystyki jezdnej − obok komfortu podróżowania i redukcji hałasów toczenia. Tego rodzaju zalety potrafi docenić każdy kierowca.

Niezależne zawieszenie tylne typu bi-link daje możliwość typowo europejskiego, bardziej dynamicznego prowadzenia lecz także i spokojniejszej, płynnej jazdy zgodnie z preferencjami wielu kierowców północnoamerykańskich.

Aerodynamika najwyższej klasy.

Nowy kompaktowy Dodge Dart 2013 został zaprojektowany pod kątem uzyskania najlepszych właściwości aerodynamicznych. Ponad 600 godzin prób i testów w tunelu aerodynamicznym w trakcie prac badawczo-rozwojowych oraz technologie stosowane w przypadku pojazdów z wyższej półki cenowej pozwoliły konstruktorom Dodge na zgłębienie każdego aspektu tej problematyki tak, aby zoptymalizować aerodynamiczne walory nowego Dodge Dart’a.

Dodge Dart 2013 jest pierwszym samochodem marki Dodge, który posiada aktywny system przesłony wlotu powietrza. System ten automatycznie wstrzymuje dopływ powietrza przez dolny wlot przy prędkościach autostradowych, kiedy to maleje potrzeba intensywnego chłodzenia silnika na korzyść ograniczenia oporu powietrza. W stanie zamkniętym przesłona zwiększa efektywność aerodynamiczną zmieniając przepływ strumieni powietrza z przodu samochodu na boki, zamiast „wpuszczania” do komory silnikowej. System aktywnej przesłony działa automatycznie, w zależności od temperatury płynu chłodzącego oraz prędkości samochodu.

Większość podwozia Dodge Dart’a od przedniego pasa aż po tylny pokrywają specjalne panele z kompozytu [MIC] w kolorze czarnym, których zadaniem jest zarówno polepszenie aerodynamiki podwozia jak i wyciszenie hałasów trakcyjnych. Przed każdym z kół przewidziano mini-spojler, który − bez wpływu na prześwit pojazdu − wspomaga aerodynamikę współdziałając z panelami osłonowymi podwozia

Podczas projektowania i przygotowywania do produkcji Dodge Dart’a 2013 nie lekceważono żadnych elementów wpływających na aerodynamikę. Kształt obudowy lusterek bocznych, kąt pochylenia szyby tylnej w stosunku do pokrywy bagażnika, a nawet oprawa lamp tylnych i kąty krawędzi karoserii poddane zostały optymalizacji pod kątem skuteczności aerodynamicznej, w czym udział ma także zintegrowany spojler na klapie bagażnika poprawiający separację strug powietrza w części „rufowej” pojazdu.

Wiodące w klasie wyposażenie z zakresu bezpieczeństwa.

Nowy Dodge Dart 2013 posiada 60 systemów bezpieczeństwa, których zadaniem jest spokój ducha kierowcy i pasażerów podczas jazdy. Fundamentem jest skorupa karoserii, wykonana w 68% ze stali o dużej wytrzymałości (jeden z najwyższych wskaźników w skali przemysłu samochodowego). Jej uzupełnieniem są elementy bezpieczeństwa aktywnego i pasywnego, m.in. niespotykany w tym segmencie zespół współpracujących ze sobą 10 standardowych poduszek powietrznych: dwustopniowe adaptacyjne, samo-opróżniające się poduszki przednie kierowcy i pasażera, boczne poduszki fotelowe dla kierowcy i pasażera chroniące miednicę oraz klatkę piersiową, dwie tylne poduszki powietrzne chroniące miednicę pasażerów, przednie poduszki kolanowe kierowcy i pasażera oraz pełnowymiarowe boczne poduszki kurtynowe. Dodge Dart 2013 wyposażony jest ponadto w aktywne zagłówki przednich foteli, dostępny opcjonalnie system detekcji martwych pól widzenia oraz ruchu przecinającego drogę cofania, trzypunktowe pasy bezpieczeństwa dla wszystkich pięciu siedzeń oraz napinacze wstępne i aktywne zwalniacze napięcia pasów bezpieczeństwa przednich foteli. Wszystkie trzy miejsca z tyłu posiadają zaczepy do montowania fotelików dziecięcych [LATCH].

W skład standardowych elementów bezpieczeństwa samochodu Dodge Dart 2013 wchodzą również:
  • Hamulce tarczowe z czterokanałowym systemem przeciwblokowania kół ABS i elektronicznym rozdziałem siły hamowania oraz kontroli trakcji (standard dla całej gamy modelowej)
  • Wspomaganie hamowania awaryjnego Brake Assist
  • Mechanizm różnicowy o ograniczonym poślizgu przy zastosowaniu hamulców BLD
  • System gotowości hamulców Ready Alert Braking
  • System osuszania hamulców Rain Brake Support
  • System kompensacji zaniku działania hamulców Hydraulic-boost Compensation
  • System elektronicznej kontroli stabilności (czterokanałowy aktywny system ESC)
  • System prewencyjny wywrócenia się pojazdu
  • System wspomagający ruszanie na wzniesieniu Hill Assist
  • System kontroli toru jazdy przyczepy Trailer Sway Control
  • Podgląd drogi cofania ParkView®
  • Czujniki parkowania tyłem ParkSense®

Technologie nowoczesne i wyjątkowe w tym segmencie pojazdów.

Technologie, którymi poszczycić się może nowy Dodge Dart 2013 należą do wiodących w tym segmencie rynkowym, a niektóre rozwiązania są wprost unikalne dla tej klasy pojazdów. Doskonałym tego przykładem jest niespotykana w tej kategorii cenowej „pływająca wyspa” na tablicy przyrządów z 8,4-calowym (213 mm) ekranem dotykowym systemu multimedialnego Uconnect® Media Center, siedmiocalowy (178 mm) ekran TFT konfigurowalnego zestawu wskaźników albo ekskluzywne, rozproszone oświetlenie kabiny.

Zastosowane w samochodzie Dodge Dart 2013 rozwiązania i technologie mają na celu zwiększenie komfortu podróżowania i osiągów w szeroko pojętym tego słowa znaczeniu.
Indywidualizacja, zgodnie ze preferencjami właściciela.

Dodge Dart 2013 dostępny będzie w pięciu wersjach wyposażenia: SE, SXT, Rallye, Limited oraz R/T, a każda z nich charakteryzuje się stylem i rzetelną wartością dla klienta poszukującego kompaktowego auta typu sedan.

Nowy Dodge Dart 2013 oferowany jest w 12 kolorach nadwozia: czerwonym Redline Red Pearl, pomarańczowym Header Orange Pearl, perłowym Streak Pearl, niebieskim True Blue Pearl, jasnoszarym Winter Chill Pearl, jasnobłękitnym Laguna Blue Clear, ciemnostalowym Maximum Steel Metallic Clear, srebrnym Tungsten Metallic Clear, srebrnym Bright Silver Metallic Clear, cytrynowym Citrus Peel Pearl, czarnym Pitch Black Clear, oraz białym Bright White Clear.

Gama tonacji i wystroju wnętrza obejmuje 14 kombinacji w siedmiu dostępnych wersjach kolorystycznych tapicerki z materiału lub ze skóry: czarny Black Denim, czarny/jasno szary Black/Light Diesel Grey, czarny/jasnobeżowy Black/Light Frost Beige, czarny/czerwony Black/Ruby Red, szary/cytrynowy Diesel Grey/Citrus Peel, szary/jasno szary Diesel Grey/Light Diesel Grey oraz biały/szary Ceramic White/Light Diesel Grey.

Dodge Dart 2013 oferuje ponadto siedem rodzajów obręczy kół, trzy opcje silnika i skrzyń biegów a także:
• Doskonałe własności aerodynamiczne
• Jedyny w tej klasie pojazdów układ wydechowy z dwoma chromowanymi końcówkami
• Jedyne w tej klasie pojazdów lampy tylne LED w stylu „wyścigowym”
• Jedyny w tej klasie pojazdów wybór kół z lekkiego stopu lakierowanych w czerni lub polerowanych
• Jedyny w tej klasie pojazdów system multimedialny Uconnect z 8.4-calowym ekranem dotykowym i sterowaniem systemem audio (w tym iPoda), nawigacją, ustawieniami klimatyzacji, bezprzewodowym łączem telefonii komórkowej Bluetooth®, satelitarnym programem radiowym Sirius XM Travel Link, odbiorem bieżących prognoz pogodowych i katalogiem POI (interesujących miejsc na trasie podróży)
• Jedyny w tej klasie pojazdów 7-calowy, konfigurowalny wyświetlacz funkcjonalny: wskaźniki cyfrowe lub analogowe, ekrany precyzyjnej nawigacji drogowej, oszczędnej jazdy i bieżącego zużycia paliwa, ustawień audio, telefonu, kompasu i temperatury zewnętrznej.
• Jedyna w tej klasie pojazdów „pływająca wyspa” high-tech
• Jedyna w tej klasie pojazdów kierownica z podgrzewaniem elektrycznym
• Jedyny w tej klasie pojazdów pojemnik podfotelowy
• Opcjonalny system nagłośnienia o mocy 506 watów
• System bezkluczykowgo dostępu do samochodu z przyciskiem rozrusznika Engine On/Off
• Reflektory Bi-ksenonowe wyładowcze [HID]
• Dwustrefową, automatyczną klimatyzację z czujnikiem wilgotności
• Unikalny zestaw 10-ciu poduszek powietrznych w standardzie wyposażenia
• Podgląd drogi cofania ParkViewº,
• System detekcji martwych pól widzenia,
• System detekcji ruchu przecinającego drogę cofania,
• Największą w klasie szerokość kabiny na poziomie bioder i ramion
• Najbogatszą w klasie gamę benzynowych zespołów napędowych: trzy nowe silniki i trzy skrzynie biegów:
o Nowy, 16-zaworowy czterocylindrowy silnik Tigershark o pojemności 2,0 litrów i mocy rzędu 160 KM, współpracujący z sześciostopniową skrzynią manualną lub automatyczną;
o Zaawansowany silnik Fiat MultiAir Intercooler Turbo o pojemności 1.4 litra i mocy 160 KM oraz momencie obrotowym 248 Nm, w zestawie z sześciostopniową skrzynią manualną lub sześciostopniową przekładnią DDCT;
o Nowy, potężny czterocylindrowy silnik Tigershark MultiAir 2 o pojemności 2.4 litra i mocy 184 KM w parze z sześciostopniową skrzynią manualną lub automatyczną.

Ogromne możliwości indywidualizowania pojazdów stwarza także firma Mopar®, w katalogu której znajdzie się ponad 150 opcji i zestawów akcesoryjnych, opracowanych specjalnie dla nowego Dodge Dart’a.
Dodge Dart MY 2013.

Nowy Dodge Dart 2013 dołącza do konkurencji w segmencie samochodów kompaktowych typu sedan, który należy do największych na rynku motoryzacyjnym. Dart jest świetnie wykonany i wyróżnia się stylem, wyposażeniem oraz technologiami, jakich poszukują dzisiejsi nabywcy pojazdów klasy kompaktowej, dzięki czemu Dodge Dart 2013 jest bez wątpienia konstrukcją przełomową.

Marka Dodge spodziewa się, że Dart trafi do szerokiego grona nabywców samochodów nowych, obejmującego zarówno początkujących właścicieli jak i tych, którzy zdecydują się na zmianę swojego stylu życia. Do grupy pierwszej zaliczają się młodzi nabywcy będący już na etapie profesjonalnej kariery i decydujący się na kupno swojego pierwszego, nowego samochodu, który będzie rzeczywistym odzwierciedleniem ich samych, i który mogą zindywidualizować nazywając go własnym. Taki nabywca ma licznych przyjaciół, spędza dużo czasu na rozrywkach oraz nigdy nie rozstaje się ze swoją komórką; dorastał wraz z rozwojem technologii, więc zamierza rozkoszować się najnowszymi produktami high-tech.

Klient należący do drugiej z wymienionych grup jest w trakcie zmiany swojego stylu życia, w chwili gdy znajduje więcej czasu dla siebie, aniżeli miał w niedalekiej przeszłości. Taki klient dokładnie wie, co mu się podoba i robi to, co przynosi mu zadowolenie. Ceni to, co posiada, prowadzi aktywne życie oraz zawsze wyraża gotowość stawienia czoła wyzwaniom. Orientuje się w wielu sprawach i interesuje go nie tylko to, w jaki sposób coś się dzieje, ale także dlaczego. Docenia znaczenie wartości towaru dla klienta, jednak niełatwo rezygnuje z rzeczy, na które przyszło mu ciężko zapracować.

Czytaj dalej...

Akcja serwisowa Skody

23.01.2012

W silnikach 2.0 CR TDI wyprodukowanych w okresie 2009 – 2010, wykorzystywanych w samochodach koncernu VW, istnieje możliwość powstania w trakcie użytkowania samochodu nieszczelności przewodów wysokiego ciśnienia. Nieszczelność może być spowodowana wadliwym materiałem, z którego przewody zostały wykonane.


Wystąpienie specyficznych wibracji podczas pracy silnika, w połączeniu z rysami powstałymi na przewodach w efekcie szlifowania, może z czasem doprowadzić do pęknięcia przewodu wysokiego ciśnienia, co objawia się zapachem paliwa w następstwie jego wycieku. Ewentualny problem może ujawnić się wyłącznie w przypadku aut z pewnym przebiegiem.

Do tej pory w Polsce nie zarejestrowano ani jednego przypadku pęknięcia przewodu i wycieku paliwa, natomiast w ramach profilaktyki, marka SKODA zainicjowała akcję przywoławczą dla klientów, polegającą na montażu na przewodach wysokociśnieniowych tłumików drgań.

Do klientów samochodów, którzy zakupili auto z silnikiem 2.0 TDI został wysłany list z wytłumaczeniem zaistniałej sytuacji i z prośbą o stawienie się w Autoryzowanym Punkcie Serwisowym SKODA. The professional company dropdontpark provides all the information on voiturier paris. Proces usuwania ewentualnej usterki w autoryzowanym punkcie serwisowym potrwa około 15minut.

Akcja przywoławcza dotyczy ok. 560 samochodów sprzedanych na rynku polskim.

Koszty usunięcia usterki ponosi w pełni producent.

Czytaj dalej...

Mazda wprowadza MyMazda App na rynki europejskie

16.01.2012

Mazda Motor Europe wprowadza MyMazda App – praktyczną aplikację na smartfony, która będzie bezpłatna dla wszystkich klientów marki w Europie. Początkowo będzie ona dostępna dla właścicieli urządzeń iOS (iPhone, iPad i iPodTouch), jednak w kolejnych miesiącach skorzystać z niej będą mogli także użytkownicy smartfonów Blackberry, jak również urządzeń z systemem Android. Aplikacja MyMazda App zapewni, między innymi, szybkie i bezpośrednie połączenie z pomocą drogową. Dzięki tej aplikacji klienci Mazdy będą jednymi z pierwszych w Europie właścicieli pojazdów, którzy w dowolnym momencie będą mieli dostęp do informacji o swoim samochodzie i historii serwisowej.

Nowa aplikacja serwisowa Mazdy współpracuje z przełomowym rozwiązaniem marki, zwanym Elektronicznym Rejestrem Przeglądów Okresowych (Digital Service Record — DSR). Rejestruje on wszelkie zdarzenia serwisowe dotyczące samochodów Mazda w centralnie prowadzonej bazie danych. Aplikacja MyMazda w pełni wykorzystuje system DSR i zapewnia zarejestrowanym użytkownikom dostęp do przechowywanych informacji dotyczących ich samochodu, historii serwisowania i informacji o właścicielach. Dzięki osobistemu kodowi dostępu do aplikacji, właściciele pojazdów mogą zarządzać swoimi danymi.

„Nasi klienci należą do najbardziej zadowolonych w Europie”, mówi Jørgen Olesen, Wiceprezes ds. Logistyki i Obsługi Klienta w Mazda Motor Europe. „A nowa aplikacja MyMazda App pomoże nam utrzymać, a nawet zwiększyć ten poziom satysfakcji. Kluczową kwestią są tu informacje przekazywane w czasie rzeczywistym w dowolne miejsce na świecie: aplikacja MyMazda App nie tylko przypomni klientom o kolejnej wizycie w serwisie, uwzględniającej sposób użytkowania pojazdu, ale także pokaże pełną historię serwisową. Dodatkowo aplikacja MyMazda App odnajdzie najbliższego dealera, a nawet umożliwi wezwanie pomocy drogowej”.

Nowa aplikacja MyMazda App opracowana przez Mazda Motor Europe miała premierę w grudniu na ubiegłorocznych targach samochodowych w Bolonii i jest obecnie dostępna dla klientów w Rosji. Na kolejnych rynkach europejskich zostanie wprowadzona na początku 2012 roku.

Czytaj dalej...

Pierwsze zdjęcia nowej Kia cee’d.

12.01.2012

Firma Kia Motors Corporation opublikowała wczoraj pierwsze zdjęcie całkowicie nowego cee’da, który swoją światową premierę będzie miał w marcu podczas salonu samochodowego w Genewie.






Należący do segmentu C nowy cee’d łączy w sobie przestronność i funkcjonalność z cechami sportowego hatchbacka. Jak widać na zdjęciu, nowa Kia została od nowa zaprojektowana zachowując styl jaki zaprezentowała przy ostatnich modelach Picanto oraz Rio. Na uwagę zasługują charakterystyczne przetłoczenia na masce przechodzące w linie słupków przednich, chromowane obramowanie linii okien bocznych, spójna z gamą modelową Kia stylistyka atrapy chłodnicy typu “tiger nose”, oraz wyraziste lampy przednie ze światłami dziennymi wykonanymi w technologii LED.

Nowy cee’d jest jeszcze bardziej zaawansowany technologicznie i stylistycznie od swojego wielokrotnie nagradzanego w różnych dziedzinach poprzednika i tak jak wszystkie pozostałe modele Kia objęty jest 7-letnią gwarancją.

Pierwsze egzemplarze nowego cee’da trafią do polskich salonów już pod koniec kwietnia.

Czytaj dalej...

Chevrolet planuje dalszy wzrost sprzedaży w Polsce

11.01.2012

Chevrolet zakończył rok 2011 rekordowym wynikiem w historii marki na polskim rynku. W ciągu całego roku sprzedanych zostało w Polsce aż 7 783 nowych Chevroletów, co oznacza 26% wzrost (1 613 egzemplarzy) w porównaniu do 2010 roku (6 170 samochodów).

„Pomimo niesprzyjających prognoz i trudnej sytuacji na rynku motoryzacyjnym, z optymizmem wchodzimy w rozpoczynający się rok”, mówi Andrzej Żelazny, dyrektor generalny Chevrolet Poland. „Bardzo dobre przyjęcie naszych nowych modeli oraz stale rosnąca sprzedaż świadczą o tym, że trafiamy w potrzeby Polaków. Czekający nas pełny rok sprzedaży niedawno wprowadzonych nowości, premiera Cruze’a w wersji kombi oraz debiut Chevroleta Malibu z pewnością pomogą nam zrealizować nasze plany”.

W grudniu nabywców znalazły 1024 egzemplarze nowych Chevroletów – tym samym ustanowiony został kolejny rekord, ponieważ nigdy wcześniej w historii Chevroleta w Polsce nie sprzedano w jednym miesiącu większej liczby samochodów. W porównaniu do grudnia 2010 roku sprzedaż wzrosła aż o 62%.

Najpopularniejszym modelem w naszym kraju w 2011 roku było Aveo, którego sprzedano 3 702 egzemplarze, czyli o 21% więcej niż rok wcześniej, kiedy to nabywców znalazły 3 042 sztuki tego modelu. Sprzedaż Aveo Classic w ubiegłym roku jest prawie taka sama (3 041 egzemplarze) jak w roku 2011, a wzrost sprzedaży spowodowany jest rosnąca popularnością Nowego Aveo, które zadebiutowało w połowie 2011 roku. Kolejne miejsce na liście najpopularniejszych modeli w gamie Chevroleta zajmuje Spark, którego w minionym roku sprzedano 1 363 egzemplarze, czyli o 50% więcej niż w roku wcześniejszym, kiedy sprzedano 906 egzemplarzy tego modelu. Trzecie miejsce na podium zajął Cruze z wynikiem sprzedaży na poziomie 1 317 sztuk, czyli aż o 83% więcej niż rok wcześniej, kiedy nabywców znalazło 720 sztuk tego modelu. W przypadku Cruze’a na wzrost sprzedaży wpływ miała coraz większa popularność modelu w wersji czterodrzwiowej, ale także wprowadzenie do oferty w tym roku tego popularnego kompaktu z pięciodrzwiowym nadwoziem. Rewelacyjnie przez klientów został przyjęty siedmioosobowy van Orlando, którego sprzedaż wyniosła 668 sztuk.

Czytaj dalej...

Nowy sedan Kia Optima gotowy do walki o laury w segmencie D

04.01.2012

Pierwsze egzemplarze modelu Kia Optima, całkowicie nowego sedana segmentu D, trafią do polskich salonów w styczniu. Kia Motors Polska ogłosiła, że długo oczekiwana Optima, wyposażona w benzynowy silnik 2.0 wyceniona zostanie na 82.900 zł. 1.7-litrowy, turbodoładowny silnik diesla wymagać będzie dopłaty 5.000 zł.

Podobnie jak w przypadku innych modeli Kia sprzedawanych w Europie Optima oferowana będzie z jedyną w swoim rodzaju gwarancją producenta na 7 lat lub 150.000 km. Gwarancja ta przechodzi bez ograniczeń na kolejnych właścicieli pojazdu.

Kia Optima, zaprojektowana została oczywiście pod okiem Petera Schreyera przez zespoły projektowe we Frankfurcie w Niemczech i Irvine w Kalifornii. „Stworzony przez nas sedan to produkt, jakiego wcześniej nikt nie spodziewałby się po koreańskiej marce i właśnie taki efekt zamierzaliśmy osiągnąć. Optima to coś więcej niż tylko krok naprzód w stosunku do samochodu, który zastępuje. To całkowicie nowy projekt, który nie ma żadnych cech wspólnych ze swoim poprzednikiem” — twierdzi główny projektant Kia.
Światowa premiera Optimy odbyła się na międzynarodowym salonie samochodowym w Nowym Jorku w kwietniu 2010 r., a jej europejski debiut miał miejsce na salonie samochodowym w Paryżu kilka miesięcy później. Od tego czasu model ten — sprzedawany w Korei pod nazwą „K5”, a we wszystkich innych krajach jako „Optima” — święci triumfy w sprzedaży na całym świecie.
Od wczesnych faz procesu rozwoju nowej Optimy koncern Kia zakładał, że globalny popyt na nowy model będzie bardzo duży. W rezultacie Optima jest jednym z nielicznych modeli Kia produkowanych aż w trzech miejscach na świecie: w fabryce Kia w Hwasung w Korei, w zakładzie w stanie Georgia w Stanach Zjednoczonych oraz w zakładzie nr 1 spółki Donfeng Yueda Kia w Chinach, który dostarcza samochody na rynek chiński.

Od momentu wejścia na rynek Optima dostępna będzie dla europejskich klientów z 1,7-litrowym turbodoładowanym silnikiem Diesla — w Europie właśnie na ten silnik spodziewany jest największy popyt — a od maja 2012 r. również z 2,0-litrowym, 170-konnym silnikiem benzynowym.

Oferowana jednostka Diesla to nowa, 1,7-litrowa wersja popularnego silnika U2. Nowy silnik, wyposażony w turbosprężarkę o zmiennej geometrii (Variable Geometry Turbocharger, VGT), osiąga moc 136 KM i maksymalny moment obrotowy 325 Nm przy 2000 obr./min, pozwalając na najlepsze w swojej klasie osiągi wśród silników o takiej pojemności skokowej. Dzięki opracowaniu wielu sposobów na polepszenie sprawności silnika, w tym zainstalowaniu jednokierunkowego rozłącznego sprzęgiełka alternatora i innowacyjnego systemu zarządzania pracą akumulatora, Kia Optima umożliwia obniżenie emisji spalin — wytwarza tylko 133 g CO2 na kilometr.
170 konny, 2,0-litrowy silnik benzynowy, który dostępny będzie od wiosny 2012 to zupełnie nowa jednostka. Całkowicie aluminiowy, lekki silnik o pojemności 1999 cm³ o nazwie „Nu” będzie także oferował najlepsze w swojej klasie osiągi i konkurencyjne zużycie paliwa. Wszystkie szczegóły dotyczące silnika Nu zostaną podane do publicznej wiadomości bliżej daty wprowadzenia modelu benzynowego na rynek.
W całej Europie najnowsza Kia Optima będzie oferowana z sześciostopniową ręczną lub automatyczną skrzynią.
Na wybranych rynkach europejskich od trzeciego kwartału 2012 r. Kia będzie także oferowała wersję Optimy wyposażoną w silnik hybrydowy, napędzany benzyną i prądem elektrycznym.
Kia Optima Hybrid będzie napędzana innowacyjną 2,0-litrową jednostką benzynowo-elektryczną. Kia spodziewa się, że europejska wersja Optimy Hybrid w cyklu mieszanym będzie spalała 5,4 l paliwa na 100 km przy emisjach spalin rzędu 129 g/km. Więcej szczegółów dotyczących tego modelu zostanie opublikowanych bliżej daty jego wejścia na rynek.
Niezależnie od tego, którą jednostkę klient wybierze, Optima zapewni mu niezrównaną przyjemność z prowadzenia dzięki dynamicznemu reagowaniu na działania kierowcy w połączeniu z bogatą standardową specyfikacją i szerokim wyborem opcjonalnych elementów wyposażenia kojarzonych zazwyczaj z droższymi samochodami najbardziej prestiżowych marek.
Zgodnie z filozofią spółki zakładającą produkcję samochodów naprawdę wartych wydanych na nie pieniędzy, standardowa wersja modelu Kia Optima posiada bardzo bogate wyposażenie. Klienci będą także mogli skorzystać z wielu opcjonalnych, zaawansowanych technologicznie elementów, które zazwyczaj można znaleźć w samochodach klasy premium.
Kia Optima posiada nadwozie, w znacznym stopniu zbudowane z wysoko rozciągliwej stali, które powstało przy użyciu zaawansowanych technik inżynieryjnych. Materiały te zastosowano już w wielu modelach Kia i to one udowodniły niezrównane bezpieczeństwo — pozwalając tym modelom na osiągnięcie 5 gwiazdek w ocenie bezpieczeństwa w testach zderzeniowych Euro NCAP.
Każda Optima wyposażona jest standardowo w układ hamulcowy z hamulcami tarczowymi dla wszystkich kół, wspomagany przez ABS (system zapobiegający blokowaniu się kół podczas hamowania), ESC (elektroniczny system kontroli jazdy) i VSM (system zarządzający stabilnością pojazdu). VSM to nowy system, który przeciwdziała skutkom różnic w przyczepności na śliskich nawierzchniach mieszanych oraz zapewnia stabilność pojazdu, zmniejszając wydajność wspomagania kierownicy, jeżeli kierowca działa na nią ze zbyt dużą siłą, lub zwiększając tę wydajność, jeżeli siła kierowcy jest niewystarczająca.
Aby ostrzec innych użytkowników drogi w przypadku nagłego hamowania, w pojeździe zainstalowano system ESS (system sygnalizacji awaryjnego hamowania). Wykrywa on, kiedy kierowca awaryjnie hamuje, i błyska światłami stopu w celu ostrzeżenia kierowców jadących za nim. Każda Optima jest także wyposażona w przednie, boczne i kurtynowe poduszki powietrzne oraz przednie „aktywne” zagłówki, pozwalające zminimalizować niebezpieczeństwo uszkodzenia odcinka szyjnego kręgosłupa.
Kia Optima to samochód stworzony całkowicie od podstaw. W porównaniu z poprzednimi modelami z segmentu D oferowanymi przez koncern Kia nowy sedan jest dłuższy, niższy, szerszy i ma większy rozstaw osi — jest uosobieniem tego, co główny projektant Kia Peter Schreyer nazywa „śmiałą, potężną i wyrafinowaną dawką energii”.
Koncepcja, która umożliwiła stworzenie nowego modelu, skupia się na czterech kluczowych obszarach: wyróżniającej się stylistyce — niepowtarzalnym wyglądzie zewnętrznym i wnętrzu dostosowanym do potrzeb kierowcy; wiodącym w swojej klasie osiągom — wydajnych silnikach z sześciostopniową skrzynią biegów; niezrównanej pakowności — nowej, dłuższej platformie; oraz innowacyjnym rozwiązaniom — zaawansowanym technicznie opcjom wyposażenia.
Samochód, który jest wynikiem wdrożenia tej koncepcji, został gorąco przyjęty przez odbiorców. Po swoim debiucie na rynku koreańskim w maju 2010 r. model ten od razu stał się hitem, a jego miesięczna sprzedaż w czerwcu i lipcu przekroczyła 10.000 sztuk, co po raz pierwszy w historii dało Kii pozycję krajowego „bestsellera”. W 2010 r. na całym świecie sprzedano 67.836 egzemplarzy Optimy, a przez pierwszych dziewięć miesięcy 2011 r. już 149.190 sztuk. Popyt w Stanach Zjednoczonych jest tak duży, że Optima jest obecnie produkowana obok modelu Sorento w fabryce Kia w West Point w stanie Georgia, skąd trafia do salonów w całej Ameryce Północnej.
Wysoka, wyraźna linia nadwozia, stylizowane boki i zdecydowanie rozszerzone nadkola tworzą sedan o pełnym gracji, zdecydowanym wyglądzie. Przypominający coupe profil Optimy zwiększa wrażenie dynamizmu, jednocześnie poprawiając jej właściwości aerodynamiczne. Współczynnik oporu aerodynamicznego Cd równy 0,29 (obniżony z 0,32 w przypadku modelu poprzedniej generacji) umożliwił poprawę osiągów i ograniczenie zużycie paliwa.
Klienci pragnący jeszcze wzmocnić wrażenia wizualne swojego samochodu będą mogli wybrać specjalny „Pakiet Sportowy”, obejmujący stylistycznie podrasowane progi, zderzaki i grill.
„Zaprojektowana przez nas nowa Kia Optima to pojazd o niespotykanych proporcjach, wyróżniający się na tle wszystkich innych samochodów należących do tego segmentu. Dzięki zastosowaniu całkowicie nowej platformy średniej wielkości oraz nowego nadwozia ten sedan to kolejny krok naprzód w naszej rewolucji designu” — mówi Benny Oeyen, wiceprezes ds. marketingu i planowania produktów w Kia Motors Europe.
„Mimo utrzymującej się niepewności w światowej gospodarce badania rynkowe Kii wskazują na to, że popyt na sedany z segmentu D w wielu krajach będzie stale rósł przez najbliższe trzy lata. Spodziewamy się, że światowa sprzedaż w tym segmencie wzrośnie o 23% — z 4,3 miliona w zeszłym roku do 5,3 miliona w roku 2013. Chociaż nie przewidujemy wzrostu tego segmentu w Europie Zachodniej, to jesteśmy zdeterminowani, aby zwiększyć swój udział w tym sektorze.”

DANE TECHNICZNE

Karoseria i podwozie
Czterodrzwiowy, pięcioosobowy sedan z segmentu D, z w pełni stalowym nadwoziem o konstrukcji skorupowej. Do wyboru: usytuowany poprzecznie silnik Diesla lub (od maja 2012 r.) silnik benzynowy napędzający przednie koła za pośrednictwem sześciostopniowej ręcznej lub automatycznej skrzyni biegów. Wersja hybrydowa benzynowo-elektryczna dostępna na wybranych rynkach od drugiej połowy 2012 r.

Silniki

1,7-litrowy silnik Diesla o mocy 136 KM (dostępny od momentu wprowadzenia modelu na rynek)

Nazwa „U-II”
Rodzaj DOHC, czterocylindrowy rzędowy, 16-zaworowy z jedną turbosprężarką o zmiennej geometrii (VGT)
Pojemność 1,7 litra, 1685 cm³
Maksymalna moc 136 KM (100 kW) @ 4000 obr./min
Maksymalny moment obrotowy 325 Nm (33,1 kgfm) @ 2000 obr./min
Średnica x skok tłoka 77,2 x 90,0 mm
Stopień sprężania 17,0: 1
Podawanie paliwa wtrysk paliwa Common Rail CRDi
Konstrukcja żeliwny blok silnika i aluminiowa głowica
Klasa emisji spalin Euro 5 (w zależności od kraju)

2,0-litrowy silnik benzynowy o mocy 170 KM (dostępny od maja 2012 r.)

Nazwa „Nu”
Rodzaj DOHC, czterocylindrowy rzędowy, 16-zaworowy z systemem zmiennych faz rozrządu CVVL
Pojemność 2,0 litry, 1999 cm³
Maksymalna moc do ustalenia
Maksymalny moment obrotowy do ustalenia
Średnica x skok tłoka do ustalenia
Stopień sprężania do ustalenia
Podawanie paliwa MPI (wtrysk wielopunktowy)
Konstrukcja aluminiowy blok silnika i aluminiowa głowica
Klasa emisji spalin Euro 5 (w zależności od kraju)
Skrzynie biegów 1,7D    2,0B
Ręczna 6 st.    6 st.
Automatyczna 6 st.    6 st.

Przełożenia 1,7D ręczna / automat. 2,0B ręczna 
1 3,615 / 4,639 
2 1,794 / 2,826
3 1,542 / 1,841
4 1,176 / 1,386
5 0,974 / 1,000
6 0,829 / 0,772
Wsteczny 3,416 / 3,636
Przekładnia główna 2,955 / 2,885

Układ kierowniczy

Rodzaj Przekładnia zębatkowa z elektrycznym wspomaganiem
Ogólne przełożenie 15,3:1
Liczba obrotów 2,94 obrotu między skrajnymi pozycjami
Średnica skrętu 10,9 metra

Zawieszenie i amortyzacja
Przód W pełni niezależne dzięki montowanym pod ramą kolumnom MacPhersona, ze sprężynami śrubowymi i dwururowymi amortyzatorami gazowymi.
Stabilizator poprzeczny o średnicy 22 mm.
Tył W pełni niezależne dzięki montowanemu pod ramą zawieszeniu wielowahaczowemu, sprężynom śrubowym i dwururowym amortyzatorom gazowym ASD.
Stabilizator poprzeczny o średnicy 18 mm.

Hamulce

Zasilanie Pojedynczy 10,5-calowy zawór wspomagający uruchamianie hamulców
Przód Tarcze wentylowane 280, 300 lub 320 x 28 mm (w zależności od modelu)
Tył Tarcze lite 262 lub 284 x 10 mm (w zależności od modelu)
Hamulec parkingowy Dźwignia obsługiwana ręcznie (samochody z ręczną skrzynią biegów)
Pedał obsługiwany stopą (samochody z automatyczną skrzynią biegów)

Felgi i opony

Standard Felgi aluminiowe 16 cali x 6,5J Opony 205/65 R16
Wyższe wersje Felgi aluminiowe 17 cali x 6,5J Opony 215/55 R17
Felgi aluminiowe 18 cali x 7,5J Opony 225/45 R18
Koło zapasowe (standard) Pełnowymiarowe koło zapasowe z oponą

Wymiary

Na zewnątrz (mm)
Całkowita długość 4845 Całkowita szerokość* 1830
Całkowita wysokość 1455 Rozstaw osi 2795
Rozstaw kół przednich 1601** Rozstaw kół tylnych 1601**
Zwis przedni 965 Zwis tylny 1085
Prześwit pod pojazdem 135
*bez lusterek bocznych, ** od 1591 do 1601 mm, w zależności od kół

Wewnątrz (mm) Przód Tył
Wolna przestrzeń dla głowy 1028 965
Miejsce na nogi 1155 880
Szerokość na wysokości ramion 1455 1415
Szerokość na wysokości bioder 1388 1384

Pojemności

Zbiornik paliwa 70 litrów
Bagażnik (VDA) 505 litrów / (SAE) 437 litrów

Masa (kg) 1,7D ręczna / automat. 
Masa własna (minimalna) 1484 / 1506
Masa całkowita 2050 / 2050
Osiągi
1,7D ręczna / automat. 
Prędkość maksymalna (km/h) 202 / 197
od 0 do 100 km/h (s) do ustalenia / do ustalenia
Spalanie (l/100 km)
1,7D ręczna / automat. 2,0B ręczna / automat.
Cykl mieszany 5,1 / 6,0 do ustalenia
Z ISG 4,9 / ---- ----
CO2 g/km 133 / 158 do ustalenia
Z ISG 128 / ---- ----

WYPOSAŻENIE STANDARDOWE NA RYNKU POLSKIM

Kia Optima – wersja wyposażenia M

Na zewnątrz
  • Felgi aluminiowe 16,0 x 6,5-cala z oponami 205/65 R16
  • Chromowany grill chłodnicy
  • Zderzaki w kolorze nadwozia (odporne na uderzenia z prędkością 4,0 km/h / 2,5 mph)
  • Klamki i listwy progowe w kolorze nadwozia
  • Przyciemniane szyby
  • Reflektory projekcyjne
  • Czarne oprawy reflektorów
  • Czarne listwy szyby przedniej, dachu i szyby tylnej
  • Jasne chromowane listwy słupków od A do C
  • Podgrzewana tylna szyba
  • Antena radiowa zamontowana na tylnej szybie
  • Diodowe światło stopu zamontowane w górnej części tylnej szyby
  • Diodowe kierunkowskazy zamontowane w oprawach lusterek bocznych
  • Przednie i tylne lampy przeciwmgłowe

Komfort i wygoda
  • Dwustrefowa automatyczna klimatyzacja z automatycznym systemem usuwania zaparowania
  • Wysokiej jakości amortyzatory
  • Elektrycznie regulowane szyby i lusterka boczne
  • Wyświetlacz temperatury zewnętrznej
  • Komputer pokładowy i licznik kilometrów
  • Zdalnie sterowany centralny zamek z alarmem, funkcją automatycznego ryglowania zamków
  • Elektryczny zamek klapki wlewu paliwa
  • Opóźnienie wyłącznika wewnętrznego oświetlenia
  • Oświetlenie bagażnika
  • Haki na bagaż
  • Wskaźnik „wrzuć wyższy bieg” w przypadku ręcznej skrzyni biegów
 Wnętrze
  • Trójramienna kierownica obszyta skórą
  • Obszyty skórą drążek zmiany biegów
  • Regulacja nachylenia i wysunięcia kierownicy
  • Regulacja wysokości fotela kierowcy
  • Elektryczna regulacja oparcia lędźwiowego w fotelu kierowcy
  • Beżowa lub czarna tapicerka siedzeń pokryta tkaniną
  • Kieszenie z tyłu oparć przednich siedzeń
  • Kieszenie i uchwyty na butelki na drzwiach przednich
  • Osłona przeciwsłoneczna z lusterkiem, podświetleniem i rozsuwanym rozszerzeniem
  • Schowek z podświetleniem, opcją chłodzenia i zamkiem
  • Schowek w konsoli środkowej z podłokietnikiem
  • Umieszczony w środku podłokietnik z uchwytem na kubek z tyłu
  • Dwa uchwyty na kubki z przodu
  • Cyfrowy zegarek
  • Radio z RDS i odtwarzaczem CD odtwarzającym pliki MP3
  • 6,5-calowe głośniki w drzwiach przednich i tylnych
  • Dwa 2,5-calowe głośniki wysokotonowe z przodu
  • Sterowanie systemem audio i tempomatem zamontowane na kierownicy
  • Zestaw głośnomówiący bluetooth, złącze AUX, port USB
  • Składane oparcie tylnej kanapy, dzielone w stosunku 60/40
Bezpieczeństwo
  • Trzypunktowe pasy bezpieczeństwa dla pięciu podróżujących
  • Sygnał dźwiękowy dotyczący zapięcia pasów bezpieczeństwa (dla wszystkich siedzeń)
  • Zagłówki o regulowanej wysokości (dla wszystkich siedzeń)
  • Podwójne przednie, podwójne boczne i kurtynowe poduszki powietrzne
  • Blokada wewnętrznych klamek tylnych drzwi
  • Zaczepy na fotelik dziecięcy na tylnej kanapie
  • Bezpieczne elektryczne szyby w drzwiach przednich (automatyczne zamykanie/otwieranie)
  • System ABS z układem EBD
  • Elektroniczny system kontroli jazdy ESP
  • System zarządzający stabilnością pojazdu VSM
  • System sygnalizacji awaryjnego hamowania ESS
  • HAC — system wspomagający pokonywanie podjazdów
  • Immobilizer silnika
Kia Optima – wersja wyposażenia L
Dodatkowe fabrycznie montowane wyposażenie standardowe ponad wyposażenie modelu standardowego
  • Felgi aluminiowe 17,0 x 6,5-cala z oponami 215/55 R17
  • Diodowe światła do jazdy dziennej ze statycznymi światłami doświetlającymi zakręty
  • Automatyczny system usuwający zaparowanie przedniej szyby
  • Tapicerka typu PREMIUM (materiał/skóra)
  • Elektrycznie regulowany fotel kierowcy z funkcją pamięci
  • Podgrzewane przednie siedzenia i chłodzony (wentylowany) fotel kierowcy
  • Przednie i tylne systemy wspomagające parkowanie
  • Automatyczny asystent parkowania równoległego
  • Automatyczne wycieraczki z czujnikiem deszczu
  • Automatyczne światła z czujnikiem zmroku
  • Wykończenie elementów wnętrza materiałem imitującym carbon
  • Skórzane panele wykończeniowe drzwi
  • Chromowane wewnętrzne klamki drzwi
  • Elektrycznie podgrzewane i sterowane składane lusterka boczne
  • Zestaw wskaźników Supervision
  • Lampki do czytania nad tylnymi siedzeniami
  • Elektryczny hamulec parkingowy (w standardzie z automatyczną skrzynią biegów)
  • Tylne wyloty wentylacji (w standardzie z automatyczną skrzynią biegów)
  • Łopatki do zmiany biegów (w standardzie z automatyczną skrzynią biegów)
Kia Optima – wersja wyposażenia XL
Dodatkowe fabrycznie montowane wyposażenie standardowe ponad wyposażenie modelu średniego
  • System wspomagający pozostawanie na danym pasie
  • System monitoringu ciśnienia w oponach (wersja high line)
  • Felgi aluminiowe 18,0 x 7,5-cala z oponami 225/45 R18
  • Tarcze hamulcowe o większej średnicy z przodu i z tyłu
  • Sportowa stylistyka atrapy chłodnicy, zderzaków, nakładki na progi w kolorze nadwozia
  • Tylne lampy wykonane w technologii LED
  • Reflektory ksenonowe
  • Szyby hydrofobowe
  • Klimatyczne podświetlenie wnętrza
  • Skórzana tapicerka foteli
  • Inteligentny kluczyk z przyciskiem uruchamiania samochodu
  • System nawigacyjny z kamerą cofania
  • System multimedialny Infinity (firmy Harman), 550 W, 11 głośników i subwoofer

KOLORY
Na rynku europejskim nowa Optima jest dostępna w następującej gamie dziewięciu kolorów:

Niemetaliczny
  • Ebony Black
Metaliczny
  • Bright Silver
  • Satin Metal
  • Light Graphite
  • Spicy Red
Perłowy
  • Snow White
  • Platinum Graphite
  • Metal Bronze
  • Santorini Blue

Czytaj dalej...

Nowy wariant OPC – najmocniejsza Astra wszechczasów

03.01.2012

Nowy Opel Astra GTC będzie jeszcze ostrzejszy: wielka chwała nowego, sportowego, kompaktowego coupe nadejdzie w 2012 r. w postaci wyczynowej wersji OPC (Opel Performance Center). Astra OPC napędzana jest mocnym, benzynowym silnikiem turbo o pojemności 2l z wtryskiem bezpośrednim. Jego osiągi to: 206 kW/280 KM mocy i maksymalny moment obrotowy wynoszący 400 Nm. Silnik współpracuje z sześciostopniową, manualną przekładnią. Jednostka ta rozpędza Astrę OPC maksymalnie do 250 km/h. Nigdy wcześniej Astra nie była tak szybka.

Całe podwozie tego sportowego samochodu zostało zaprojektowane z myślą o bezkompromisowej, szybkiej jeździe. Zgodnie z najlepszymi tradycjami OPC, samochód ten został poddany testom i dopracowany na Pętli Północnej (Nordschleife) toru wyścigowego w Nürburgring w Niemczech. Został on szczególnie dopracowany pod kątem dynamiki poprzecznej i przyczepności do nawierzchni. Podstawą tego wszystkiego jest wysokiej klasy przednie zawieszenie HiPerStrut. Oprócz tego Astra OPC wykorzystuje również w pełni adaptacyjny system FlexRide, sterujący właściwościami podwozia. Podwozie FlexRide pozwala kierowcy zaostrzyć charakterystykę amortyzatorów, reakcję układu kierowniczego i pedału gazu. Może on tego dokonać poprzez naciśnięcie przycisku „Sport” i „OPC”. Jednakże model OPC idzie o jeden duży krok dalej. Na jego przedniej osi zamontowany został dyferencjał o ograniczonym poślizgu. Dzięki temu wariant OPC jest jeszcze bardziej stabilny i odznacza się większą przyczepnością do nawierzchni podczas wychodzenia z zakrętu przy dużych prędkościach. „Opracowaliśmy nowy pakiet, który przekona nawet najbardziej wytrawnych kierowców sportowych – nie tylko na torze Nürburgring,” – powiedział Wilkenhock, legenda sportów motorowych. Wysokiej jakości układ hamulcowy wykonany przez prestiżowego producenta, firmę Brembo, zapewnia dobrą skuteczność hamowania i maksymalną stabilność, nawet w sytuacjach dużego nacisku.

Ekskluzywne nadwozie Astry GTC w wersji OPC jest wyrazem czystego zamiłowania do mocy i prędkości. Dzięki swojemu wyścigowemu wyglądowi, Astra GTC jest jak dotąd najbardziej emocjonalnym przejawem stylu designu Opla, ale wersja OPC pręży swoje mięśnie. Wariant OPC otrzymał bardzo sportowy wygląd, co jest zasługą specjalnie wyprofilowanego przedniego i tylnego zderzaka, fartuchów bocznych i aerodynamicznego spojlera dachowego oraz dwóch rur wydechowych w kształcie trapezu. Wewnątrz tego kompaktowego, sportowego samochodu znajdziemy wyczynowe siedzenia, spłaszczoną, pokrytą skórą sportową kierownicę oraz specjalne wskaźniki.

OPC: Osiągi i czyste zamiłowanie

Opel Performance Center (OPC) od 1999 r. odpowiedzialny za sportowe akcenty w gamie modeli Opla, jest głównym elementem profilu wartości tej marki. Jest on ucieleśnieniem wysokiego poziomu emocjonalności i zamiłowania do uderzającego designu, najlepszych technologii i ponadprzeciętnej dynamiki jazdy. Samochody z „OPC” w nazwie modelu zajmują najwyższą pozycję w gamie sportowych wariantów odpowiednich modeli i są przejawem ogromnego potencjału marki oraz fachowej wiedzy technicznej.

Obecnie dostępne modele OPC to Corsa, 141 kW/192 KM (154 kW/210 KM w wersji Nürburg-Edition), jak również Insignia OPC, która dostępna jest jako 4- i 5-drzwiowy sedan oraz w wersji Sports Tourer. Najmocniejszym silnikiem produkcyjnym w całej historii Opla jest turbodoładowany, benzynowy silnik V6 o pojemności 2,8 litra (239 kW/325 KM).

W wersji Insigni OPC „Unlimited”, maksymalna prędkość wzrasta do 270 km/h, w zależności od wersji nadwozia i rodzaju przekładni.
źródlo: media.gm.com

Czytaj dalej...

ARCHIWUM WIADOMOŚCI