Hyundai ogłasił ceny nowego modelu i30

31.01.2012

Hyundai Motor Poland ogłosił ceny całkowicie nowego modelu i30, będącego jednym z najlepiej sprzedających się samochodów w segmencie C. Firma jest przekonana, że nowoczesna stylistyka, elementy wyposażenia klasy Premium oraz unikalny program gwarancyjny 5-Year Triple Care umożliwią i30 zdobycie jeszcze wyższych pozycji w rankingach sprzedaży.


Hyundai i30, którego światowa premiera podczas ostatnich targów we Frankfurcie wywołała ogromne zainteresowanie zarówno mediów jak i zwiedzających, to rodzinny hatchback, będący kontynuacją zapoczątkowanego przez model ix35 przełomu w ofercie modelowej koreańskiego producenta.

Nowy i30 ma wyraziste, płynnie poprowadzone linie i wyglądem jest bardzo zbliżony do wprowadzonego niedawno do sprzedaży większego i40. Klienci mogą w tych dwóch modelach łatwo rozpoznać unikalny język projektowania marki Hyundai Fluidic Sculpture (Opływowa Rzeźba).

Samochód dostępny będzie do wyboru z trzema silnikami benzynowymi i trzema wysokoprężnymi o mocy od 90 do 135KM.

Bogate wyposażenie i30 nowej generacji to efekt inspiracji zaczerpniętej z wysokich standardów większego modelu i40. Na przykład korzystając z systemu Flex Steer, kierowca może dostosować siłę wspomagania kierownicy do aktualnych warunków jazdy, wybierając odpowiedni tryb pracy Comfort, Normal i Sport. Wygodę obsługi zapewni również przyjazny kierowcy zestaw wskaźników z wyświetlaczem LCD (typu Supervision Cluster) obecny także w modelu i40 czy system nawigacji wyświetlany na 7-calowym dotykowym ekranie. Pasażerowie z pewnością docenią dwustrefową klimatyzację oraz uprzyjemniający podróż panoramiczny dach.

Warte wspomnienia elementy zewnętrzne to adaptacyjne reflektory ksenonowe z funkcją doświetlania zakrętów oraz światła do jazdy dziennej LED dostępne już w wersji standardowej.

Nowy model i30 będzie oferowany w sześciu wersjach wyposażeniowych. Ceny samochodu zaczynają się od 50 900PLN za wersję podstawową BASE, z silnikiem benzynowym 1.4 o mocy 100KM, za najtańszą wersję z silnikiem diesla trzeba będzie zapłacić 58 900PLN. Hyndai elantra 2016 on www.autoasesor.com. Cennik zamyka się kwotą 87 400 zł. Tyle kosztuje auto ze 128-konnym silnikiem CRDi w najbogatszej wersji wyposażenia Premium. Wyposażenie obejmuje m.in. ksenonowe światła, czujnik deszczu, skórzano-materiałową tapicerkę i podgrzewane fotele.
Producent jest także pewien, że dzięki bogatemu wyposażeniu w elementy bezpieczeństwa biernego i czynnego, nowy Hyundai i30 zdobędzie najwyższą notę 5 gwiazdek w europejskich testach bezpieczeństwa Euro NCAP.

0 komentarze:

Prześlij komentarz

ARCHIWUM WIADOMOŚCI