Premiera modelu koncepcyjnego Mazda MINAGI, prezentacja najnowszych technologii SKYACTIV i motywu KODO w Genewie.

21.01.2011

Podczas dni prasowych, w ramach odbywającego się w dniach 1–13 marca 2011 r. Międzynarodowego Salonu Samochodowego w Genewie, Mazda Motor Corporation zaprezentuje po raz pierwszy MINAGI — nowy, kompaktowy samochód koncepcyjny typu crossover SUV. Koncepcja Mazdy MINAGI powstała w oparciu o nowe technologie Mazdy SKYACTIV oraz nowy motyw stylizacji — KODO, co oznacza „dusza ruchu.” Fascynująca MINAGI to zapowiedź nowej generacji produktów Mazdy oraz symbol zmian zachodzących w marce.

Mazda MINAGI to kompaktowy samochód typu crossover SUV, który łączy w sobie technologie SKYACTIV — będące odzwierciedleniem harmonii pomiędzy przyjemnością jazdy a doskonałymi osiągami w zakresie ekologii i bezpieczeństwa — z pełną emocji koncepcją projektową KODO. MINAGI została w pełni wyposażona w technologiczne nowinki SKYACTIV, takie jak specjalny silnik oraz skrzynia biegów, a także w karoserię i podwozie SKYACTIV, dzięki którym możliwe było znaczne ograniczenie masy samochodu, a jednocześnie wykorzystanie szeregu rozwiązań gwarantujących bezpieczeństwo.
Na stoisku Mazdy w Genewie zaprezentowane zostaną także nowe rozwiązania technologiczne SKYACTIV, model koncepcyjny SHINARI oraz wiele innych produktów.

Dni otwarte dla prasy podczas 81. Międzynarodowego Salonu Samochodowego w Genewie to 1 i 2 marca, zaś od 3 do 13 marca 2011 r. targi będą dostępne dla publiczności.

0 komentarze:

Prześlij komentarz