Nowy punkt dealerski Mazdy w Szczecinie

05.01.2011

Mazda Motor Poland wkracza w 2011 rok z nowo otwartym punktem dealerskim w Zachodniopomorskiem. Dynamiczny wzrost sprzedaży samochodów Mazdy w Polsce sprzyja powstawaniu nowych salonów. Od początku działalności marki w Polsce, od czerwca 2008 r., nabywców znalazło już 8,5 tys. samochodów. Liczba punktów dealerskich wzrosła w tym okresie z 11 do 27.

Z nr 27. do sieci autoryzowanych salonów i serwisów Mazda Motor Poland dołącza firma Kozłowski. Nowy salon sprzedaży znajduje się na ul. Struga 31B w Szczecinie. Ciekawy architektonicznie, przeszklony w całości obiekt, jest zlokalizowany przy drodze z węzła autostradowego Kijewo do centrum miasta, blisko salonów innych marek.
Samochody Mazdy będą prezentowane na powierzchni ok. 400 m2. Salon oferuje sprzedaż nowych samochodów Mazda, oryginalnych części i akcesoriów oraz usługi finansowo – ubezpieczeniowe. Serwis, wyposażony w cztery stanowiska z podnośnikami i myjnię, zapewnia pełny zakres napraw mechanicznych.Do dyspozycji klientów jest także nowoczesne centrum napraw blacharsko-lakierniczych.
Firma Jana Kozłowskiego może pochwalić się długą historią i doświadczeniem. Powstała w 1974 roku (pod nazwą Zakład Mechaniki Pojazdowej). Na początku istnienia firma zajmowała się serwisem samochodów, a od roku 1980 rozszerzyła działalność także o sprzedaż samochodów marki Mazda, Toyota i Opel, importowanych przez POLMOT Warszawa.

„Sieć dealerska Mazdy rozwija się zgodnie z planem. Cieszy nas otwarcie nowego salonu w Szczecinie – firma Pana Jana Kozłowskiego ma długą historię na lokalnym rynku motoryzacyjnym i zdobyła zaufanie wielu klientów. Doświadczenie i profesjonalizm to ważne atuty naszego nowego partnera, które z pewnością wypromują markę Mazda w Zachodniopomorskiem - podkreśla Grzegorz Rybak, menadżer ds. rozwoju sieci dealerskiej, Mazda Motor Poland.


Dane kontaktowe salonu:
Mazda Kozłowski
ul. Struga 31B
70-777 Szczecin
Tel. (91) 464 48 81

0 komentarze:

Prześlij komentarz