ŠKODA udostępnia aplikację na iPhone’a z okazji Mistrzostw Świata w Hokeju (IIHF 2011)

04.05.2011

Za sprawą najnowszej aplikacji ŠKODY, działającej na urządzeniach typu iPhone, iPad i iPod, fani hokeja mogą na bieżąco śledzić wydarzenia związane z Mistrzostwami Świata w Hokeju. ŠKODA jest głównym sponsorem tej sportowej imprezy, która odbędzie się w dniach 29. kwietnia - 15. maja, na Słowacji.

Wszyscy użytkownicy popularnych „smartfonów” i „tabletów”, którzy interesują się hokejem, mogą bezpłatnie pobrać aplikację na swoje urządzenia i korzystać z niej w każdej chwili. Interaktywny przewodnik oferuje nie tylko bieżące wyniki wszystkich rozgrywanych meczów, ale również mnóstwo informacji dotyczących wydarzenia, interesujących faktów, ciekawostek związanych z zawodnikami, drużynami, czy miejscami, w których rozgrywany będzie turniej.

Ponadto, dzięki aplikacji, jej użytkownicy będą mieć dostęp do pełnych statystyk. Każdy fan wybierający się na mecz w Bratysławie czy w Koszycach, z odpowiednim wyprzedzeniem uzyska informacje np. o strefach dla fanów, czy aktualnym ruchu drogowym (korki!) w okolicy stadionów.

Nowa, interaktywna propozycja jest jedną z wielu form wsparcia mistrzostw, jakie w ramach sponsoringu Mistrzostw Świata w Hokeju w 2011 zapewnia ŠKODA. Czeski producent jest ich głównym sponsorem już po raz 19. z rzędu. W tym roku ŠKODA zaprezentuje się na tej wielkiej sportowej imprezie jak nigdy dotąd: aż 40 samochodów marki będzie służyło jako środek transportu dla oficjeli i gości, logo firmy pojawi się na boisku, bannerach, koszulkach i kaskach graczy łącznie pięciu drużyn. W ten sposób, nowy corporate design po raz pierwszy zostanie zaprezentowany milionom fanów z całego świata, zgromadzonym na stadionie, a także przed telewizorami.

0 komentarze:

Prześlij komentarz

ARCHIWUM WIADOMOŚCI