Red Bull Škoda Team na podium w Rajdzie Sardynii

11.05.2011

Trzecia już w tym roku eliminacja S-WRC, przyniosła drużynie Red Bull Škoda kolejne ważne punkty.

Temperatura około 23 stopni Celsjusza, umiarkowany wiatr i niemal bezchmurne niebo – warunki pogodowe podczas rozgrywanego w ciągu trzech dni Rajdu Sardynii były wręcz idealne. Juho Hänninen do mety przybył na drugiej pozycji, a Hermann Gassner – na piątej.

Komentując Rajd Sardynii, kierowca drużyny Red Bull Škoda, Juho Hänninen powiedział: "Pierwszego dnia rajdu nie mieliśmy najlepszych ustawień zawieszenia i - co gorsza - musieliśmy już przy nich pozostać. Drugiego dnia zmieniliśmy je, co przyniosło natychmiastowe efekty: kolejne dwa dni były dla nas o wiele lepsze."

Hänninen dodał: "Zwycięzca rajdu, Tänak, naprawdę nieźle sobie poradził, ale nasze drugie miejsce dało nam kolejne punkty i na pewno przyczyni się do, mamy nadzieję, ogólnego sukcesu w całych mistrzostwach. all the detailed information of autos nuevos it will be in autoasesor.com Czekamy już na Grecję – zrobimy wszystko, co w naszej mocy, żeby tam odnieść nasze pierwsze w tym roku zwycięstwo."

Choć Hermann Gassner nie krył rozczarowania swą piątą pozycją, ogólnie z Rajdu Sardynii był zadowolony: "Oczywiście nasze ambicje były zdecydowanie wyższe, z pewnością udałoby się osiągnąć o wiele więcej, gdyby nie awaria, Desain interior przez którą podczas pierwszego dnia rajdu mogliśmy liczyć tylko na napęd na przednie koła, co na żwirowej nawierzchni jest naprawdę dużym utrudnieniem."

Reprezentujący Red Bull Škoda Team Hänninen w klasyfikacji generalnej jest teraz czwarty, do lidera brakuje mu czterech punktów. Jego kolega z drużyny, Hermann Gassner, jest piąty. Obie załogi Red Bull Škoda Team wystąpią podczas legendarnego Rajdu Akropolis, który zostanie rozegrany już 16-19 czerwca.

0 komentarze:

Prześlij komentarz

ARCHIWUM WIADOMOŚCI