Pasjonaci motoryzacji w Galerii Krakowskiej

30.04.2011

Czy samochody potrafią tańczyć? Będą się o tym mogli przekonać wszyscy, którzy pojawią się 5 maja o godzinie 11 na placu przed Galerią Krakowską. Podczas kilkugodzinnego pokazu zapowiadającego Targi Tuning Show w Krakowie będzie można podziwiać najnowsze trendy w stylistycznych modyfikacjach samochodów.

Na miłośników motoryzacji i dobrej zabawy przed Galerią Krakowską czekać będzie m.in.: prezentacja krakowskiego Teamu Driftowego D1 KRK, który podczas Tuning Show wykona profesjonalny pokaz Driftu – czyli ekstremalną jazdę samochodem w nieustannym poślizgu po torze z przeszkodami. Dodatkową atrakcją pokazu będzie prezentacja samochodów typu Low Ride. Wykonają one taneczny układ rodem
z motoryzacyjnego You Can Dance. Pojazdy będą tańczyć w rytm muzyki granej z systemu Car Audio zamontowanego w samochodzie.

Zorganizowany przez nas pokaz, to prawdziwa gratka dla fanów motoryzacji, którzy odwiedzą w tym czasie Galerię Krakowską. Chcemy pokazać krakowianom i naszym klientom czym jest tuning i jak dokonywanie modyfikacji oraz zmian w seryjnych modelach samochodów może stać się nie tylko naszą pasją, ale i stylem życia - mówi Ryszard Wysokiński, Dyrektor Galerii Krakowskiej.

Obniżone zawieszenie, spojlery, przyciemniane szyby, niepowtarzalna grafika potrafi zmienić samochód w jedyne w swoim rodzaju dzieło sztuki. Zainspirowani mogą zostać wszyscy, bo tuning nie zna granic i każde auto może zostać mu poddane. Jak pokazują wystawiający się na Tuning Show pasjonaci, wszystko zależy od wyobraźni właściciela. Wspaniale przecież wyglądają tuningowane najnowsze modele wozów sportowych, limuzyny, ciężarówek, ale też polonezów, trabantów oraz „maluchów”. Coraz popularniejsze stają się zloty, a także wspólne rajdy starych samochodów, które dzięki tuningowi dorównują, a nierzadko przewyższają wyglądem swoich znacznie młodszych następców. Mamy nadzieję, że pokaz, który odbędzie się przed Galerią Krakowską zainspiruje właścicieli czterech kółek. Zmieniając jednak wygląd swojego samochodu i nadając mu indywidualny charakter należy pamiętać o jednym: Tuning nie może naruszać zasad polskiego ruchu drogowego. Priorytetem prawdziwych pasjonatów motoryzacji i tuningu jest zawsze bezpieczeństwo na drodze.
Tegoroczna edycja Tuning Show Kraków odbędzie się w dniach 7-8 maja 2011 na ulicy Centralnej.

0 komentarze:

Prześlij komentarz

ARCHIWUM WIADOMOŚCI