ŠKODA oficjalnym dostawcą floty na Mistrzostwa Świata w hokeju

17.04.2011

40 samochodów marki ŠKODA stworzy oficjalną flotę tegorocznych Mistrzostw Świata w Hokeju na Lodzie, które rozegrane zostaną już pod koniec kwietnia na Słowacji. Modelami, które dostarczy ŠKODA, będzie Yeti i Superb.

ŠKODA zapewni środki transportu podczas Mistrzostw Świata w hokeju już po raz dwudziesty. Ponadto, marka jest głównym sponsorem tej największej hokejowej imprezy na świecie nieprzerwanie od 1993 roku.

"Co roku, potyczki pomiędzy najlepszymi na świecie drużynami narodowymi w hokeju na lodzie, ekscytują wielu fanów z całego świata. Jesteśmy niezmiernie zadowoleni z faktu, że również w tym roku możemy dostarcz", powiedział Jürgen Stackmann, członek zarządu marki ŠKODA odpowiedzialny za sprzedaż i marketing. "Od dwóch dekad hokej na lodzie jest jednym z głównych filarów naszej strategii sponsorskiej. Udział w tym sporcie wyraźnie wzmocnił wizerunek i rozpoznawalność naszej marki na rynkach międzynarodowych.

Co więcej, 56 meczów, jakie rozegrane zostaną w Bratysławie i Koszycach to doskonała okazja do tego, by zaprezentować nasz nowy corporate design międzynarodowej publiczności."

Oficjalna flota na Mistrzostwach Świata w Hokeju na Lodzie składać się będzie z trzydziestu trzech modeli Yeti w kolorze srebrnym oraz siedmiu Superbów Combi w kolorze srebrnym i białym. Wszystkie z nich będą oznaczone oficjalnym logo Mistrzostw Świata. Łącznie samochody pokonają około 250 000 kilometrów, jako środek transportu dla VIP-ów, sportowców i organizatorów mistrzostw.

0 komentarze:

Prześlij komentarz

ARCHIWUM WIADOMOŚCI