Hat-Trick dla Škody! Tytuł Najlepszego Producenta po raz trzeci z rzędu trafia do Škoda UK

18.04.2011

W organizowanym cyklicznie przez magazyn “Auto Express” plebiscycie Driver Power, badającym satysfakcję klientów, Škoda po raz kolejny z rzędu otrzymała główną nagrodę, zwyciężając w kategorii „Najlepszy Producent”.

Czeska marka została wyróżniona tym prestiżowym tytułem po raz trzeci z rzędu. Oprócz tego, 23 000 internautów i czytelników magazynu oddało swój głos na modele marki Škoda, rywalizujące w kategorii „Najlepszy Samochód”. Pierwsze miejsce zajął Superb, drugie Yeti, a Octavia znalazła się na czwartej pozycji.

Graham Hope, pełniący obowiązki wydawcy magazynu Auto Express, powiedział: “To kolejny, niezwykle udany rok dla Škody, co widać w plebiscycie Driver Power. Jak pokazują jego wyniki, samochody tej marki od 3 lat z rzędu są niedoścignione.”

Komentując kolejne doskonałe dla Škody wyniki plebiscytu, Robert Hazelwood, Brand Director ze Škoda UK, powiedział: “Otrzymanie po raz trzeci z rzędu tytułu “Najlepszego Producenta” jest fantastycznym osiągnięciem dla Škody. Każda nagroda zawsze napawa nas ogromną radością, jednak te wyróżnienia, które mają związek z satysfakcją klientów, są dla nas szczególnie ważne. Oprócz dobrej relacji ceny do wartości, najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych, właśnie dbałość o satysfakcję klienta jest jedną z naszych kluczowych strategii.”

Plebiscyt Driver Power, organizowany przez magazyn Auto Express w tym roku został przeprowadzony po raz 10. Wyniki, jakie w minionej dekadzie osiągała Škoda w tym plebiscycie, idealnie odzwierciedlają rozwój marki. W 2002 roku, w pierwszej edycji plebiscytu, Škoda zajęła czwarte miejsce w kategorii producentów, a w kategorii samochodów, jedynemu modelowi czeskiego producenta – Octavii – przypadło w udziale miejsce dziewiąte.

0 komentarze:

Prześlij komentarz

ARCHIWUM WIADOMOŚCI