Nowa Dacia Logan MCV

07.03.2013


Nowa Dacia Logan MCV
Podczas salonu motoryzacyjnego w Genewie Dacia zaprezentowała Nowego Logana MCV. Pojemne kombi Dacii uzupełniło generację najnowszych modeli rumuńskiego producenta.

Kombi Logan MCV, wprowadzone w 2006 roku, sprzedało się w ilości niemal 340 tys. sztuk w około 40 krajach. Dacia, umocniona tym sukcesem, po odnowieniu trzech innych modeli: Logana, Sandero i Sandero Stepway, uzupełnia swoją ofertę o Nowego Logana MCV.

Nowy Logan MCV zwraca uwagę nowoczesną, stylistyką zewnętrzną i atrakcyjnym designem wnętrza. Jest praktyczny i funkcjonalny, a dzięki swoim wymiarom zapewnia dużą ilość miejsca dla pięciu pasażerów oraz bagażnik o pojemności 573 litrów.
Nowa Dacia Logan MCV

Już w podstawowym poziomie wyposażenia zapewnia komfort, bezpieczeństwo i praktyczne rozwiązania dzięki ESC, wspomaganiu układu kierowniczego, bocznym poduszkom powietrznym i tylnej kanapie składanej z oparciem dzielonym w układzie 1/3-2/3.

Jako opcja będzie oferowany ogranicznik-regulator prędkości, system wspomagania parkowania tyłem i tryb ECO.

Kompletny system multimedialny MEDIA NAV z ekranem dotykowym o przekątnej 7 cali oraz menu umożliwiającym łatwy dostęp do różnych funkcji, obejmujących telefoniczny zestaw głośnomówiący Bluetooth® i system nawigacji z funkcją wyświetlania 2D i 3D (Birdview). Przenośne urządzenia audio można podłączyć do gniazda USB lub jack, umieszczonych w panelu radia. Całość uzupełnia pilot do sterowania przy kierownicy.

Do wyboru będą dwa silniki. Nowy trzycylindrowy doładowany silnik 1,2 l TCe o mocy 90 KM i silnik wysokoprężny 1,5 l DCi o mocy 90 KM.
Nowa Dacia Logan MCV

We wnętrzu widać wyższą jakość wykończenia i spójność stylistyczną z wyglądem zewnętrznym. Szczególną uwagę poświęcono zapewnieniu odpowiedniej ilości miejsca we wnętrzu Nowego Logana MCV. Miejsce kierowcy zapewnia wygodną pozycję ciała dzięki regulacji wysokości fotela kierowcy i kierownicy. Wnętrze zostało starannie zaprojektowane i wyposażone w praktyczne i łatwo dostępne schowki, takie jak kieszenie w przednich i tylnych drzwiach, kieszenie w oparciach przednich foteli czy schowek w górnej części deski rozdzielczej o łącznej pojemności 16 litrów.

Zamówienia na Nową Dacię Logan MCV będzie można składać w Polsce od końca kwietnia 2013 r.

0 komentarze:

Prześlij komentarz

ARCHIWUM WIADOMOŚCI