Hyundai oficjalnym partnerem Payback

20.03.2013

Hyundai Motor Poland
Hyundai Motor Poland został oficjalnym partnerem Payback. Od 15 marca uczestnicy programu mogą korzystać ze specjalnych promocji przygotowanych przez Hyundai i jednocześnie zbierać punkty Payback.
"Hyundai został oficjalnym partnerem Payback. Uczestnicy programu będą otrzymywać punkty za udział w promocjach Hyundai organizowanych specjalnie dla nich. To pozwoli partnerowi na zaprezentowanie oferty ponad 11 mln posiadaczy kart Payback. Liczymy na to, że współpraca naszych firm będzie się rozwijać, a oferta promocyjna Hyundai będzie coraz ciekawsza i przyniesie uczestnikom programu wymierne korzyści - podkreśla Marcin Drzewiecki, dyrektor marketingu Payback.
Współpracę z Payback Hyundai rozpoczyna specjalną promocją z okazji 20-lecia firmy w Polsce, połączoną z wyprzedażą aut z rocznika 2012. Każdy posiadacz karty Payback, który z tej okazji weźmie udział w jeździe próbnej, otrzyma 200 punktów promocyjnych.
"Współpracę z Payback traktujemy z jednej strony jako kolejny element wpisujący się w nasze działania budujące świadomość marki i możliwość zaprezentowania jednego z najbogatszych portfolio pojazdów na rynku, a także jako krok w kierunku działań z obszaru marketingu bezpośredniego zorientowanego na precyzyjne dotarcia do potencjalnych klientów. Współpraca z Payback ma podkreślać dynamizm i nowe technologie, zgodne z naszym sloganem: New Thinking. New Possibilities - podkreśla Piotr Ziarkowski, szef marketingu i PR Hyundai Motor Poland.

0 komentarze:

Prześlij komentarz

ARCHIWUM WIADOMOŚCI