Nowa Dacia Sandero w cenie 29 900 złotych

19.11.2012


Dacia Sandero
Nowa Dacia Sandero oraz Sandero Stepway wkrótce pojawią się w polskich salonach. Już można składać zamówienia. Ceny zaczynają się od 29 900 zł za samochód z benzynowym silnikiem 1.2 16V o mocy 75 KM w podstawowej wersji wyposażenia Access.
Dacia Sandero

Oprócz podstawowej jednostki benzynowej 1.2 litra 75 KM, oferta silników dostępnych w Dacii Sandero obejmuje również seryjną instalację LPG oraz najnowszy trzycylindrowy silnik turbo TCe90. Dostępny będzie również silnik wysokoprężny1.5 dCi w dwóch wariantach mocy 75 i 90 KM.
Dacia Sandero

Gama ofertowa nowego Sandero obejmuje trzy wersje wyposażeniowe (Access, Ambiance i Laureate) oraz wersję Stepway z dwoma poziomami wyposażenia.
Dacia Sandero

Nowe Sandero oraz Sandero Stepway pojawią się w salonach Dacii na przełomie listopada i grudnia, natomiast wiosną przyszłego roku do sprzedaży wejdzie nowa Dacia Logan.
Model ten będzie dostępny w kredycie typu 50/50 także w finansowaniu RCI Bank Polska, oferującym kredyty o atrakcyjnym oprocentowaniu, które można łączyć z ubezpieczeniem w promocyjnej cenie.

0 komentarze:

Prześlij komentarz

ARCHIWUM WIADOMOŚCI