Aplikacje mapowe w sklepach on-line

06.02.2012

Od niedawana produkty Spółki Emapa są jeszcze łatwiej dostępne dla szerokiego grona odbiorców. Tak sztandarowe aplikacje producenta jak seria Emapa Transport, Emapa Geomarketing czy Cartall Truck nabyć można już także w sklepach on-line oraz na portalu aukcyjnym Allegro.pl


Na przełomie stycznia i lutego uruchomiona została sprzedaż programów Spółki Emapa poprzez nowe kanały – sklepy internetowe Emapa (www.emapa.pl/sklep) i Cartall (http://cartall.com.pl/sklep.aspx) oraz portal aukcyjny Allegro.pl (użytkownik „Emapa_sklep”). Za ich pośrednictwem można w łatwy sposób za pomocą kilku kroków zakupić jeden z pięciu desktopowych produktów Emapy oraz wszystkie dostępne produkty marki Cartall
.
„Wychodząc naprzeciw obecnym oczekiwaniom Klientów staramy się udostępnić możliwie najwygodniejszy proces zakupu naszych produktów – zarówno tych przeznaczonych na rynek B2B, jak i dedykowanych Klientowi indywidualnemu (marka Cartall)” – mówi Marcin Maroszek, Menedżer Działu Marketingu w Spółce Emapa. „Obecnie oprócz standardowych form zakupu oferujemy również możliwość nabycia większości naszych rozwiązań w Internecie – zarówno poprzez sklepy on-line umieszczone na witrynach firmowych, jak i przez najpopularniejszy w Polsce portal aukcyjny, Allegro.pl. Dzięki temu wszyscy zainteresowani mogą ograniczyć proces zakupu do kilku kliknięć myszką, a produkt w ciągu 2 dniu trafia do ich rąk. Wkrótce na Allegro.pl uruchomimy również sprzedaż programów spod marki Cartall”.
Sprzedaż na portalu aukcyjnym odbywa się w znany wszystkim, standardowy sposób. W sklepach on-line umieszczonych na witrynach Spółki płatność on-line dokonywana jest za pośrednictwem systemu Dotpay, udostępniającego trzy formy płatności (karta kredytowa, przelew z konta internetowego, przekaz/przelew bankowy) i obsługującego większość dostępnych w Polsce kont internetowych. Przesyłki dostarczane są Pocztą Polską bądź bezpiecznym i szybkim system kurierskim, dzięki czemu odbiorca zyskuje pewność, że przesyłka na czas trafi w jego ręce. Dodatkową zachętą do zakupów on-line w przypadku produktów ze „Sklepu Emapa” jest fakt, iż całkowity koszt wysyłki ponosi sprzedawca (podobnie, jak w przypadku aukcji na Allegro.pl).

Sklepy on-line posiadają jeszcze jedną zaletę - kupujący tam jest uprawniony do korzystania z atrakcyjnych rabatów na zakup dowolnych produktów w czasie obowiązywania na nie promocji. Aktualne informacje o obowiązujących promocjach znaleźć można na stronie www.emapa.pl oraz na profilu Spółki Emapa na Facebooku. Już wkrótce ruszy pierwsza z nich!

0 komentarze:

Prześlij komentarz

ARCHIWUM WIADOMOŚCI