10 tysięcy Mazd!

26.08.2011

Mazda Motor Poland obchodziła niedawno jubileusz 3 lat działalności na polskim rynku. Zaledwie miesiąc po tym uroczystym wydarzeniu z salonu wyjechał 10 000. egzemplarz Mazdy, sprzedany przez autoryzowaną sieć dealerską.
  • Mazda Motor Poland sprzedała 10 tysięcy nowych samochodów (od 01.06.2008 r.)
  • Oficjalne otwarcie nowego punktu dealerskiego Mazdy w Bydgoszczy.
Uroczyste przekazanie klientowi 10 000. samochodu Mazda, sprzedanego przez autoryzowaną sieć dealerów Mazda Motor Poland, odbyło się 27 lipca br. w nowo otwartym salonie Mazda Nordic Motor w Bydgoszczy.

Samochód odebrał Pan Roman Michalczuk z Bydgoszczy. Wyjechał z salonu czarną Mazdą6 w wersji Kirei. Kluczyki do samochodu przekazał Łukasz Paździor, dyrektor generalny Mazda Motor Poland, a zgromadzonych gości przywitali: właściciel salonu Mazdy Jacek Myśliński oraz dyrektor generalny Stanisław Kwiatkowski.

„Cieszę się, że Mazda zagościła w Bydgoszczy, długo na to czekałem. – powiedział Pan Michalczuk odbierając Mazdę6. To nie jest pierwsza Mazda w rodzinie – syn od lat jeździ Mazdą MX-5 i to on przekonał mnie do marki i pomógł wybrać model. Już nie mogę doczekać się dłuższej podróży moim nowym autem – dodaje.

Nowy salon w Bydgoszczy, zlokalizowany na ul. Fordońskiej 307 ma powierzchnię 400 m2. Co ciekawe – mieści się pierwszym piętrze, więc samochody transportowane są na specjalnej platformie, a na klientów czeka komfortowa winda. Salon oferuje sprzedaż nowych samochodów Mazda, oryginalnych części i akcesoriów oraz usługi finansowo – ubezpieczeniowe. Serwis zapewnia klientom pełny zakres napraw mechanicznych oraz blacharsko-lakierniczych.

Sieć Mazdy rozwija się bardzo dynamicznie. Dzisiaj pokrywamy już obszar praktycznie całej Polski. To dzięki punktom dealerskim udało nam się w tak krótkim czasie sprzedać 10 tysięcy samochodów, co znacznie przewyższa nasze pierwotne założenia. Cieszymy się, że to właśnie nowo otwartemu salonowi w Bydgoszczy przypadło wydanie tego specjalnego egzemplarza Mazdy. – podkreśla Łukasz Paździor, dyrektor generalny Mazda Motor Poland.

Obecnie autoryzowana sieć dealerska Mazdy obejmuje 28 punktów dealerskich i 16 Autoryzowanych Stacji Obsługi.


Dane adresowe nowego salonu:
Nordic Motor Sp. z o.o.
ul. Fordońska 307
85-766 Bydgoszcz
tel. (52) 33 907 33
salon@mazda.bydgoszcz.pl

0 komentarze:

Prześlij komentarz

ARCHIWUM WIADOMOŚCI