Škoda 130 RS na Torze Poznań – rozstrzygnięcie!

10.11.2010

Już wkrótce odbędą się testy historycznego, kultowego modelu marki Škoda, który w latach 70-tych i 80-tych ubiegłego wieku, świętował triumfy na torach wyścigowych Europy.

Ponieważ model jest własnością prywatnego kolekcjonera, możliwości udostępnienia go szerszej grupie dziennikarzy do testów był ograniczony – stąd konieczność wybrania kilku redakcji spośród wszystkich, które zgłosiły chęć udziału w tym niezwykłym przedsięwzięciu. Wybraliśmy te, które naszym zdaniem, przedstawiły najciekawsze pomysły na wykorzystanie materiałów dziennikarskich, jakie powstaną podczas niepowtarzalnych testów Škody 130 RS. Wszystkim serdecznie dziękujemy za bardzo duże zainteresowanie udziałem w naszym projekcie.

Jazdy testowe odbędą się na torze Poznań w dniach 16 - 18 listopada. Po ich zakończeniu na Škoda PR Portal zamieścimy bogaty materiał dziennikarski (zdjęcia, materiały techniczne, film), do korzystania z którego już teraz serdecznie zapraszamy.

Škoda 130 RS to samochód, który produkowany był w latach 1975-1980. Powstało zaledwie 38 sztuk tego modelu, wyposażonego w silnik osiągający moc 146 KM przy 8500 obr./min.

Redakcje wybrane do testów Škody 130 RS zostaną powiadomione o tym fakcie telefonicznie do 9. listopada br.

0 komentarze:

Prześlij komentarz