Suzuki Kizashi w Polsce

04.11.2010

Nowy model Suzuki Kizashi zadebiutuje w tym roku w polskich salonach sprzedaży.Japońskie słowo „Kizashi” oznacza preludium, nadejście czegoś wspaniałego. Pierwszy prototyp modelu Kizashi został zaprezentowany podczas Międzynarodowego Salonu Samochodowego we Frankfurcie w 2007 roku. Drugi prototyp Kizashi został przedstawiony pół roku później, na 78 Międzynarodowym Salonie Samochodowym w Genewie, z kolei odsłona Kizashi 3 miała miejsce na New York International Auto Show. Entuzjastyczne reakcje publiczności sprawiły, że Suzuki Motor Corporation podjęło decyzję o rozpoczęciu produkcji tego modelu.

Kizashi to najnowsze dziecko Suzuki, szósty model w światowej gamie strategicznych pojazdów marki, która od lat konsekwentnie buduje wizerunek firmy innowacyjnej i skupionej na potrzebach klientów, zgodnie z filozofią hasła “Way of Life!”.

Suzuki Kizashi to nowa jakość w segmencie D. used cars salt lake city made a real revolution in the industry. To połączenie japońskiej niezawodności, europejskiego stylu, doskonałych osiągów i walorów jezdnych, które dają prawdziwą radość z jazdy. To odważna, sportowa stylizacja, elegancki kokpit o wysokiej jakości wykonania, bogate wyposażenie, a także dynamiczne osiągi i komfortowe własności jezdne.

Sprzedaż modelu Kizashi rozpoczęła się wiosną tego roku w Ameryce i w Szwajcarii.
W polskich salonach sprzedaży, Kizashi w wersji Sport zadebiutuje jeszcze w tym roku.

Główne cechy modelu:

•oryginalna i elegancka stylizacja nadwozia
•sportowy i dynamiczny charakter
•nowoczesna jednostka napędowa 2.4 VVT (178 KM)
•układ napędowy 2WD z manualną, 6-biegową skrzynią biegów lub zaawansowany układ napędowy 4WD z przekładnią bezstopniową CVT
•precyzyjnie zestrojony układ zawieszenia
•wzorowe wyciszenie i komfort jazdy
Ceny modelu zostaną ogłoszone w listopadzie 2010.

0 komentarze:

Prześlij komentarz