Kia Lotos Race wraz z Moto Orkiestrą na XXI finale WOŚP

11.01.2013

Kia Lotos Race wraz z Moto Orkiestrą na XXI finale WOŚP
Organizator Wyścigowych Mistrzostw Polski Kia Picanto wraz z Moto Orkiestrą wesprze Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Podczas imprezy zostaną zaprezentowane wyścigowe Picanto biorące udział serii Kia Lotos Race.
Do wylicytowania będzie możliwość uczestniczenia w przedsezonowej sesji dla zawodników, która odbędzie się w kwietniu na torze w Poznaniu i zajęcia miejsca za kierownicą samochodu. Wraz z instruktorem będą mogli samodzielnie pokonać kilka okrążeń toru. Wymogiem będzie jedynie posiadanie prawa jazdy.

Pod młotek trafią także zestawy oficjalnych bluz i czapek Kia Lotos Race oraz przejazdy wyścigowymi Picanto.

W niedzielę 13 stycznia Automobilklub Polski tradycyjnie już organizuje Moto Orkiestrę na warszawskim Bemowie, na terenie swojego autodromu przy ul. Powstańców Śląskich 127.
Moto Orkiestra rozpocznie „koncert” o godzinie 10.00 a licytacje zakończą się o 16.00.

Zapraszamy wszystkich miłośników sportów motorowych do odwiedzenia Moto Orkiestry i wzięcia udziału w licytacjach. W tym roku cały dochód WOŚP zostanie przeznaczony na dwa cele: połowa na wsparcie terapii noworodka i niemowlaka, a połowa na wyposażenie w sprzęt szpitali geriatrycznych i zakładów opiekuńczo-leczniczych. Aktualne informacje na temat imprezy publikowane są na stronie www.motorkiestra.pl oraz na www.WOSP.org.pl.

0 komentarze:

Prześlij komentarz

ARCHIWUM WIADOMOŚCI