Pierwsze zdjęcia Kia Carens

20.09.2012


Kia Carens
Kia udostępniła pierwsze oficjalne zdjęcia nowego, kompaktowy MPV. Będzie to już trzecia generacja modelu Carens, a debiut odędzie się 27 września podczas Salonu Samochodowego w Paryżu.

Kia Carens została zaprojektowana z myślą o wymagającym i dynamicznym stylu życia nowoczesnych rodzin, które nie chcą wybierać miedzy stylem, a funkcjonalnością. Model oparty jest na nowej płycie podłogowej, ma niższą linię dachu, większy rozstaw osi oraz eleganckie przestronne wnętrze, które pomieści nawet do 7 osób.
Kia Carens

„Nowa Kia Carens – w porównaniu do modelu drugiej generacji – posiada szerszą gamę praktycznych w codziennym życiu rodzinnym rozwiązań i jest jeszcze bardziej funkcjonalna. Co więcej, zyskała również świeży sportowy i dynamiczny wygląd” – powiedział Hyoung-Keun Lee, dyrektor generalny (CEO) Kia Motors Corporation. „Model ten jest nie tylko przykładem nowego kierunku w dziedzinie designu samochodów Kia, ale potwierdza przewagę, którą osiągnęliśmy nad naszymi konkurentami w segmencie MPV”.
Kia Carens

Carens to nie jedyna premiera z rodziny Kia, jaka odbędzie się podczas wrześniowego Salonu Samochodowego w Paryżu. Po raz pierwszy na świecie zaprezentowany zostanie również nowy pro_cee’d. Ponadto, swój europejski debiut będą miały dynamiczna i ekonomiczna Optima Hybrid sedan 2.0 oraz zmodernizowana Kia Sorento z silnikiem 2.4 GDI o mocy 192 KM.
Kia Carens

Transmisja na żywo z konferencji prasowej Kia Motors podczas Salonu Samochodowego w Paryżu już 27 września 2012

0 komentarze:

Prześlij komentarz

ARCHIWUM WIADOMOŚCI