Nowy model Hyundai Santa Fe już w sprzedaży

04.09.2012

Hyundai Santa Fe
Nowy Hyundai Santa Fe reprezentujący segment dużych SUV-ów trafił właśnie do polskich salonów. Nowa generacja tego modelu charakteryzuje się odważnym designem, maksymalnym komfortem, wysoką jakością wykonania oraz wydajnymi, nowoczesnymi silnikami.Nowy model zachował nazwę Santa Fe, bazując na ugruntowanej świadomości tej nazwy na rynku. BOOKMAKERS Od swego debiutu w 2000 roku, Santa Fe osiągnął sprzedaż 2,5 miliona sztuk na świecie, a w Europie liczba ta przekroczyła 350 tys.

Hyundai Santa FeHyundai spodziewa się, że nowa generacja modelu pozwoli na dalsze wzmocnienie obecności marki w segmencie SUV i osiągnięcie w 2013 roku ponad 5% udziału w rynku w tym segmencie, podczas pierwszego roku obecności w sprzedaży na Starym Kontynencie.

Santa Fe został konsekwentnie zaprojektowany zgodnie z językiem projektowania marki Hyundai Fluidic Sculpture (Opływowa Rzeźba), ale przyjął jednocześnie indywidualne cechy projektu określane jako Storm Edge. Zyskał silny i dynamiczny wygląd, inspirowany kształtami natury podczas burzy.

Hyundai Santa Fe

Wyrafinowane linie, pozostające jednak w całkowitej harmonii z mocnymi i śmiałymi przetłoczeniami sprawiły, że Santa Fe nowej generacji prezentuje się bardziej agresywnie i jeszcze bardziej niż jego poprzednik odzwierciedla charakter samochodu typu SUV.

Klienci w Polsce będą mogli wybrać samochód z silnikiem Diesla o dwóch pojemnościach: 2.0 150 KM z emisją CO2 159 g/km oraz 2.2 197 KM, będącym najczystszą jednostką w swoim segmencie dzięki emisji CO2 ograniczonej do 147 g/km. For additional local شركة تنظيف بالرياض , just by taking a look at http://www.apcltd.sa.com/ Santa Fe oferowane jest w trzech bogatych opcjach wyposażeniowych, w wersjach 5 i 7-osobowej.

Aby wyjść naprzeciw gustom i oczekiwaniom Europejczyków, w samochodzie zmodyfikowano układ kierowniczy, zawieszenie i hamulce oraz wprowadzono zmiany, które zapewnią stabilność przy wysokich prędkościach i podczas holowania.
Hyundai Santa Fe

Jak wszystkie nowe modele marki Hyundai Santa Fe został objęty najlepszym na rynku programem gwarancyjnym: 5 lat potrójnej gwarancji. W jego skład wchodzi 5 lat pełnej gwarancji bez limitu kilometrów, 5 lat assistance i 5 lat kontroli technicznej.

„Poprzedni model Santa Fe zyskał popularność w Europie dzięki połączeniu jakości i praktyczności. Nowa generacja tego modelu, utrzymuje najsilniejsze cechy poprzednika, takie jak przestrzeń i niezawodność, uzupełniając je dodatkowo o silny przekaz emocjonalny” – powiedział

Allan Rushforth, wiceprezes Hyundai Motor Europe. „Jesteśmy pewni, że dzięki temu Santa Fe Nowej Generacji zwróci uwagę jeszcze większej grupy nabywców, również tych, wybierających do tej pory marki Premium” – dodał.

0 komentarze:

Prześlij komentarz

ARCHIWUM WIADOMOŚCI