Wygraj nawigację na system Bada - konkurs.

09.05.2012

Jak co kwartał Emapa dokonała aktualizacji swoich danych mapowych. Najnowsze dane zawierają m.in. szereg nowo oddanych do użytku dróg, w tym tzw. Most Północny w Warszawie czy kilka odcinków autostrad i dróg ekspresowych (A1 Maciejów - Wieszowa, S19 Kock - obwodnica, S74 Kielce – Cedzyna). Łącznie dodanych zostało aż 1815 km dróg.Oprócz sieci dróg znacznej rozbudowie uległa baza punktów adresowych i obrysów budynków. Dodanych zostało aż 90 nowych miejscowości z numeracją punktową, w tym 14 miast z populacją ponad 100 000: Kraków, Wrocław, Gdańsk, Lublin, Katowice, Białystok, Gdynia, Częstochowa, Kielce, Gliwice, Olsztyn, Rybnik, Opole, Elbląg. Marcowa aktualizacja danych zawiera w sumie, aż 126 793 nowych punktów adresowych. Jeszcze więcej, bo aż 159 000 wynosi liczba nowo dodanych budynków 2D. Liczba miejscowości je zawierających wzrosła z 33 do 169.

To tylko część z nowych elementów w mapie Polski autorstwa Emapy. M.in. właśnie dzięki częstym i obszernym aktualizacjom łódzka Spółka jest coraz częściej wybierana jako dostawca danych kartograficznych. W ostatnich tygodniach do grona odbiorców jej map dołączył jeden z najpopularniejszych w Polsce serwisów mapowych - Jakdojade.pl, skąd Emapa wyparła amerykańskiego giganta – Google Maps (który jednak nie może poszczycić się dobrej jakości mapą Polski).

Szczegółowe informacje odnośnie dynamicznego rozwoju danych Emapy oraz samej Spółki w ostatnim okresie prezentuje niniejsza infografika.

Emapa aktualizacja

KONKURS

W ostatnich dniach pojawiła się aktualizacja mapy Polski nawigacji DON’T PANIC dla cieszącego się rosnącą popularnością w Polsce systemu Samsunga – Bada.

W związku z aktualizacją producent przygotował konkurs dla posiadaczy smartfonów Samsung Wave, Wave II, Wave 3. Mamy do rozdania 4 pełne licencje na nawigację DON’T PANIC z mapą Polski wraz z nielimitowanymi jej aktualizacjami! Każdy posiadacz smartfonów z systemem Bada będzie mógł wkrótce cieszyć się najnowszą wersją DON’T PANIC.

Nowa wersja DON’T PANIC na Bada (4.4.6) zawiera mapy z grudnia 2011 r., a więc m.in. takie oddane do użytku odcinki dróg, jak obwodnica Wrocławia. Poza dodaniem nowych map poprawione zostały drobne błędy w funkcjonowaniu nawigacji.
Wszystkich zainteresowanych nawigacją na smartfony z systemem Bada zapraszamy do udziału w konkursie! Zadaniem uczestników jest podzielenie się swoimi opiniami (zalety i wady) na temat dotychczas stosowanych nawigacji na naszym forum w dziale poświęconemu temu tematowi. Dla czterech najbardziej aktywnych użytkowników w dziale forum nawigacja przewidziane są nagrody. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 15 maja.

0 komentarze:

Prześlij komentarz

ARCHIWUM WIADOMOŚCI