Skoda rozpoczyna produkcję Citigo

18.10.2011

W fabryce w Bratysławie ruszyła seryjna produkcja nowego samochodu marki Skoda, Citigo. Portfolio marki poszerza się teraz o kolejne auto, które dołączy do segmentu małych samochodów miejskich.

Nowe Citigo na rodzimym, czeskim rynku, pojawi się jeszcze przed końcem tego roku. W pozostałych europejskich krajach będzie dostępne już latem 2012. Na początku, Citigo będzie oferowane w wersji trzydrzwiowej, następnie pojawi się również w wersji pięciodrzwiowej.


"Citigo jest głównym punktem naszej strategii wzrostu”, powiedział prezes zarządu Skody, prof. dr h.c. Winfried Vahland. "Citigo jest kompaktowe, ale jednocześnie bardzo przestronne, ekonomiczne i atrakcyjne z wyglądu. Oprócz tego, wyposażono je w wiele przemyślanych rozwiązań, w tym przypadku - "miejskich" rozwiązań".

Grupą odbiorców, do której kierowany jest model, są młodzi kierowcy, młode rodziny z małymi dziećmi, które szukają drugiego, a nawet trzeciego samochodu. In case you're interested in knowing more info on streaming vk, stop by www.volstreaming.com Samochód jest idealny również dla osób “w sile wieku”, tzn. dla tych, którzy przywiązują dużą uwagę do ceny i mają raczej racjonalny stosunek do samochodów, a z drugiej strony - liczy się dla nich jakość i design.

Podczas rynkowej premiery, samochód będzie oferowany z dwoma nowymi, trzycylindrowymi silnikami benzynowymi 1.0 do wyboru, o mocy 60 KM i 75 KM.

0 komentarze:

Prześlij komentarz

ARCHIWUM WIADOMOŚCI