„Kierowcy zasługują na więcej”, „Radość jest najważniejsza”.

16.10.2011

Mazda Motor Poland, czerpiąc inspirację z aktualnych kampanii politycznych, postanowiła spotkać się w okolicy lokali wyborczych z osobami głosującymi w niedzielnych wyborach. Celem akcji jest zaprezentowanie walorów najnowszej Mazdy3. Hasła wyborcze „Kierowcy zasługują na więcej!” czy „Radość jest najważniejsza!” mają zachęcić do odwiedzenia salonów warszawskich dealerów Mazdy.

Jaki powinien być idealny kandydat lub kandydatka? Wyborcy mówią jednogłośnie: odważna
i wyrazista, ma zapewniać bezpieczeństwo, dawać radość i… mało palić!
Od dzisiaj do niedzieli będzie można usłyszeć charakterystyczne spoty radiowe nawiązujące do odbywających się wyborów parlamentarnych. Namawiają one do podjęcia odpowiedniej decyzji - zakupu Mazdy3. Odnowiona Mazda3 jest teraz dostępna w specjalnej ofercie finansowej – już od 599 zł miesięcznie w kredycie „Odjechany procent” lub w leasingu od 103%*.

Happening ma na celu pokazanie prawdziwego charakteru marki – Mazda przełamuje konwencje, podkreśla Zoom-Zoom, czyli radość z jazdy, stawia na oryginalne formy komunikacji
i proaktywność. Wykorzystując emocjonujące wydarzenie, jakim jest niedziela wyborcza, Mazda chce zapewnić klientom dodatkową atrakcję, czyli możliwość przetestowania swoich modeli samochodów. Z tej okazji salony dealerów w Warszawie otwarte będą w niedzielę. W akcji udział wezmą punkty dealerskie: Bemo Motors (al. Krakowska 169), Bołtowicz (ul. Rosoła 55) i Nivette (ul. Lotnicza 3/5).

0 komentarze:

Prześlij komentarz

ARCHIWUM WIADOMOŚCI