Fabia RS i szybka pizza!

15.10.2011

Na kanale YouTube SKODA AUTO Polska pojawił się nowy odcinek programu SKODA TestShow pod tytułem „Fabia RS i szybka pizza!” To pierwsze video nakręcone z osobami, które zgłosiły się do naszego programu.

Teraz internauci testują poszczególne modele SKODY. Na plan filmowy zaprosiliśmy Kasię z Łodzi, Pawła ze Szczecina i Sebastiana z Katowic, którzy, jeżdżąc Fabią RS po Łodzi, sprawdzali, czy samochód nadaje się do dostarczania pizzy.
Jak wspominają uczestnicy pierwszego odcinka, udział w programie był fantastycznym doświadczeniem. Obecność na planie filmowym i możliwość prowadzenia Fabii RS dostarczyła im niezapomnianych wrażeń, których długo nie zapomną.

Pomysłodawcą tematu był jeden z uczestników nagrania, Sebastian. Teraz trwają przygotowania do następnych odcinków. Niedawno zakończyły się prace nad kolejnym video – tym razem plan filmowy zorganizowano w Poznaniu, a samochodem, który testowali internauci była SKODA Roomster. Film wkrótce będzie można obejrzeć na YouTube.

Zachęcamy do zgłaszania swoich pomysłów na tematy kolejnych odcinków na kanale YouTube SKODA AUTO Polska . Można też zgłaszać swoje kandydatury do testowania poszczególnych modeli w programie SKODA TestShow.

Kanał YouTube SKODA AUTO Polska cieszy się ogromną popularnością. Filmy, które można tu obejrzeć, mają już na swoim koncie łącznie ponad 1 milion wyświetleń. Przypomnijmy, w odcinku otwierającym cykl wystąpił Adam Małysz, testujący Fabię RS. Gospodarzem kolejnych filmów był Adam Kornacki, a teraz w rolę testujących wcielają się internauci.

0 komentarze:

Prześlij komentarz

ARCHIWUM WIADOMOŚCI