Australia’s Best Car Award dla Škody Superb Combi

06.12.2010

Škoda Superb Combi otrzymała kolejną nagrodę. Tym razem jest to tytuł “Australia’s Best Large car under $60,000” (najlepszy duży samochód w Australii, w cenie poniżej $60,000).

Wyróżnienie zostało przyznane w ramach corocznego plebiscytu Australia’s Best Car Awards 2010.

Matthew Wiesner, Szef Škoda Australia, przyjmując nagrodę powiedział: “Škoda wniosła do segmentu dużych pojazdów idealne połączenie przestronności, technologii, właściwości jezdnych, bezpieczeństwa i wydajności – i to wszystko w bardzo stylowym opakowaniu. Od momentu wprowadzenia Superba na rynek, jego popularność niezmiennie rośnie i sprawia, że użytkownicy od dużych samochodów z tego segmentu oczekują coraz więcej.”

Plebiscyt ‘Australia’s Best Car Awards’ odbył się już po raz dwunasty. To najbardziej wszechstronny i niezależny australijski plebiscyt konsumencki, testujący i nagradzający najlepsze na rynku samochody.

Škoda Superb Combi 125 TDI to kombinacja przestronnego i luksusowego wnętrza, z nowoczesną technologią i innowacyjną stylistyką. Tak, jak wszystkie modele marki Škoda, także Superb Combi zapewnia swym użytkownikom pierwszorzędne właściwości jezdne i wysoką funkcjonalność, za przystępną cenę.

0 komentarze:

Prześlij komentarz