Karowa kończy sezon Kia Lotos Race

05.12.2012


Picanto dwukrotnie pojawiały się na Karowej
Przejazd wyścigowych Kia Picanto podczas Kryterium Asów na ul. Karowej w Warszawie, zakończył tegoroczną aktywność zawodników Kia Lotos Race. Za kierownicami samochodów zasiedli finaliści tegorocznych Mistrzostw Polski Kia Picanto.

Damian Łata, zdobywca trzeciego miejsca w KLR, brał także udział w całym rajdzie 50 Barbórki Warszawskiej prowadząc czteronapędową rajdówkę, ale jego załoga nie zakwalifikowała się niestety do startu na „Pani Karowej”. Miał jednak szansę pokonania tego legendarnego już odcinka specjalnego za kierownicą wyścigowego Picanto.

Picanto na Karowej
Picanto dwukrotnie pojawiały się na Karowej

Jako pierwszy na trasę wyruszył jednak zdobywca tytułu mistrzowskiego, Bartłomiej Mirecki. 16-to latek po raz pierwszy miał okazję zaprezentowania się podczas słynnego kryterium, ale mamy nadzieję, że nie był to jego ostatni występ w towarzystwie innych mistrzów kierownicy.
Picanto na Karowej

Wyścigowe Picanto dwukrotnie pojawiały się na Karowej, za każdym razem wyjeżdżając na trasę w komplecie i pokonywały ją tworząc symulację wyścigu. Wymagający technicznie OS wszystkim udało się przejechać widowiskowo i bez przygód, których w tym roku innym kierowcom na Karowej los nie szczędził.
Picanto na Karowej

Teraz nasze wyścigówki wracają na zasłużony przegląd i odpoczynek przed zbliżającym się już, drugim sezonem , który ruszy wiosną 2013 r.

0 komentarze:

Prześlij komentarz